Pantery przejmują Gilmore przed uwolnieniem ich z Patriotów

ten Karolina Panthers Zdobyto gwiazdkę narożną Stefan Gilmore z Patrioci nowej Anglii Przed zakończeniem jego uwolnienia zespół ogłaszać.

Nowa Anglia otrzymała w zamian wybór w szóstej rundzie w 2023 roku.

Patriotowie mieli odciąć Gilmore’a po tym, jak obie strony nie zdołały renegocjować jego kontraktu, według Adam Shifter z ESPN. Gilmore zarabia w tym sezonie 7 milionów dolarów, kończąc swój pięcioletni kontrakt na 65 milionów dolarów.

Gilmore, czterokrotny Pro Bowler i Defensywny Gracz Roku, otworzył sezon na liście fizycznie niezdolnych do występów podczas rehabilitacji po czterokrotnej operacji. Będzie można go aktywować po 6 tygodniu.

Gilmore wykonał jedno przechwycenie i zmusił jeden do nieładu w 11 meczach w zeszłym sezonie, doznając wielu kontuzji. W 2019 roku przechwycił sześć najlepszych podań w NFL i dodał 20 asyst w drodze do tytułu Defensive Player of the Year. Zdobyto jeden tytuł w Nowej Anglii, przypieczętowując Super Bowl LIII przechwyceniem Jared Goff w czwartym kwartale.

31-latek dorastał w Południowej Karolinie i został w swoim rodzinnym stanie, aby uczęszczać do college’u, co sprawiło, że przeprowadzka do Panthers była czymś w rodzaju powrotu do domu.

Carolina dokonała teraz kilku ważnych transakcji rożnych od początku sezonu, a drużyna po raz pierwszy zdobyła poprzednią dziesiątkę najlepszych graczy. CJ Henderson Z Jacksonville Jaguary.

READ  Conor McDavid z Oilers zdobywa mistrzostwo Heart Trophy po raz drugi

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top