7 października: raport informacyjny National Hockey League

Stefan Stamkos Strzelił dwa gole w Power-play w pierwszej minucie trzeciej inningu na Tampa Bay Lightning w przedsezonowym wygranym 6:2 meczu z Florida Panthers na Amalie Arena w czwartek.

Stamkos strzelił 20 sekund w tercji 5 na 3, aby zrobić 4-1, a następnie ponownie 26 sekund później, aby zrobić 5-1.

Corey Berry nagraj też dwukrotnie, Nikita KucherovI Punkt Brayden I Michaił Siergiejew Każdy z dwóch przejść i Brian Elliot Zrobił 21 piłek w drużynie Tampa Bay.

Owen Tybet Miał cel i pomoc, i Joe Thorntona Zarejestruj się na Florydzie. Rycerz Spencera Zrobił 17 rzutów obronnych, zanim został zmieniony na początku trzeciej tercji Christopher Gibson, co pozwoliło na trzy gole z sześciu strzałów.

W sobotę drużyny rozegrają ze sobą ostatni mecz przedsezonowy.

Oglądaj mecze NHL na żywo poza rynkiem w tym sezonie

Senat 5, Kanadyjczycy 4 (SO): Senatorowie z Ottawy strzelili cztery gole z rzędu w przedsezonowym wygranym 5-4 rzutach karnych przeciwko Montreal Canadiens w Bell Center w czwartek.

Josh NorrisI Shin Bento I Chris Tierney Strzelił gola w drugiej połowie, dając Ottawie prowadzenie 4-2. Norris strzelił gola w pierwszej połowie, a potem w piątej rundzie rzutów karnych Conor Brown Strzelił gola w czwartej rundzie.

Jeff Petri Wyrównawczego gola dla Montrealu strzelił przed godziną 13:00 pod koniec trzeciej połowy. To dało Montrealowi prowadzenie 2:0 w pierwszej połowie.

Jake’a Allena Zaoszczędził 28 piłek dla Montrealu, który rozegrał swój ostatni mecz przedsezonowy. W czwartek Kanadyjczycy ogłosili, że bramkarz Cena noszenia Przystąpił do programu pomocy dla graczy NHL/NHLPA. Regenerował się po pozasezonowej operacji kolana.

Anton Forsberg Zrobił 18 obrońców dla Ottawy, które zakończą się w sobotę na Toronto Maple Leafs.

czerwone skrzydła 4, pingwin 2: Tyler Bertozzi Strzelił gola w swoim pierwszym meczu od ponad ośmiu miesięcy dla Detroit Red Wings w przedsezonowym wygranym 4-2 meczu z Pittsburgh Penguins na Little Caesars Arena w Detroit w czwartek.

READ  Toronto Maple Leafs Joey Anderson jest jednym z trzech zwolnionych

Bertozzi nie grał od 30 stycznia z powodu kontuzji pleców. Strzelił gola w pustej siatce 29 sekund przed końcem meczu.

Joe Vilino Miał cel i pomoc, i Thomas Grace Zrobił 22 przystanki dla Detroit.

Drew O’Connor I Dominik Szymon nagrywać i Casey Desmith Zrobił 33 kule piłek dla Pittsburgha.

Wild 3, Black Hawks 2 (dogrywka): Matt Domba Strzelił 2:34 w dogrywce, aby dać Minnesota Wild przedsezonowe zwycięstwo 3-2 nad Chicago Blackhawks w Excel Energy Center w St. Paul, Minn., w czwartek.

Brandon Hagel Zremisował 2:2 dla Blackhawks po rzucie karnym 13:29 w trzeciej po tym, jak Domba zawiesił go za zerwanie.

Joel Erickson Eck Miał cel i pomoc, Maty Zuccarello dwa przejazdy i Cam Talbot Zrobił 27 przystanków dla Minnesoty.

dziki naprzód Matt Boldi W trzecim okresie doznał czegoś, co wyglądało na uszkodzenie dolnej części ciała. Nie było aktualizacji po meczu.

Dylan Strom nagrywać i Kevin Lankinen Dokonał 28 rzutów obronnych dla Chicago.

Drużyny rozegrają swój ostatni mecz przedsezonowy ze sobą w sobotę.

Gwiazdki 3, Lawina 1: Anton Khadobin Uratował 26 bramek dla Dallas Stars w przedsezonowym zwycięstwie 3-1 nad Colorado Avalanche w American Airlines Center w Dallas w czwartek.

Michael Ravel Swojego pierwszego gola strzelił z gwiazdami po podpisaniu kontraktu jako wolny agent 29 lipca. Joe Pavlesky Miał dwie asysty dla Dallas.

JT Comfier Strzelił gola, gdy w trzeciej grze pozostało 1:25 i Darcy Comber Zrobił 26 przystanków dla Kolorado.

Wyspiarze w Demonach (Anulowane): Przedsezonowy mecz pomiędzy New York Islanders i New Jersey Devils w Prudential Center w Newark w stanie New Jersey w czwartek został odwołany z powodu przerwy w dostawie prądu. Nie zostanie przełożony.

READ  Gwiazdy nabierają rozpędu dzięki kolejnym zwycięstwom nad Złotymi Rycerzami - Sportsnet.ca

Oświetlenie nie może zostać przywrócone w części areny.

„W porozumieniu z wyspiarzami i National Hockey League ustalono, że warunki gry nie były odpowiednie dla graczy w obu drużynach” – powiedział Devils w oświadczeniu.

Demony bramkarzy Mackenzie Blackwood Miała wystartować i rozegrać co najmniej dwie tury, ale nie brała udziału w rozgrzewce.