Właścicielka publikuje listę „pomieszczeń biurowych” w łazience

Lista „ładnych i cichych” pomieszczeń biurowych znajdujących się w czyjejś łazience została opublikowana w Internecie, wywołując kpiny ze strony użytkowników mediów społecznościowych.

Położona w Glasgow, na północ od rzeki Clyde, „nieruchomość” wyposażona jest w dwa biurka, krzesło i małą lodówkę schowaną w wąskiej łazience tuż obok toalety.

Właściciel, znany tylko jako Josh na Gumtree, stworzył ofertę ponad miesiąc temu i zamierza wynająć lokal za 50 funtów.

Użytkownik Twittera, Ponder Stibbons, podzielił się wpisem w mediach społecznościowych, pisząc: „Ktoś w Bartik wynajmuje swój dom na biuro”.

Zgodnie z listąKażdy, kto wynajmie „powierzchnię biurową”, skorzysta z własnego „prywatnego wejścia”, a także z szerokopasmowego łącza światłowodowego, ogrzewania podłogowego, lamp i bojlera. Toaleta i umywalka są również dostępne do użytku najemcy.

Opisując nieruchomość jako „małą, kompaktową przestrzeń idealną do pracy w pojedynkę”, Josh dodał: „To miłe, ciche miejsce, które niedawno zostało przebudowane. Dostępne od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku i zapewni klucze dla długoterminowych najemców”.

Zdjęcia przestrzeni pokazują, że zawiera ona półki na czajnik, kawę, herbatę i inne artykuły biurowe. Ściany zdobią obrazy w ramkach, a Josh dodał zdjęcie płytek podłogowych, aby pomóc lokatorom w podjęciu decyzji.

Użytkownicy mediów społecznościowych reagowali niedowierzaniem na listę i żartowali z pomysłu pracy poza łazienką.

Jedna osoba napisała: „Dobra, gdzie jest łazienka? A co z mokrą papierkową robotą? [sic] Czekam, aż to się stanie.”

Kolejny dodany z serią roześmianych emotikonów: „Zoom wzywa do tronu”.

Pojawia się, gdy firmy w całej Wielkiej Brytanii zastanawiają się, czy pracownicy powinni wracać do biura w pełnym wymiarze godzin, czy zastosować podejście hybrydowe, które pozwala ludziom dzielić swój czas między pracę w domu i w biurze.

Szkocja zniosła większość ograniczeń dotyczących koronawirusa na początku tego miesiąca, w tym wytyczne dotyczące pracy w domu. liderzy biznesu mają Zachęcaj miejsca pracy do podejmowania decyzji Jak pracują po zamknięciu i powiedzieli, że sprowadzenie ludzi z powrotem do biura pomoże centrom miast ponownie prosperować.

READ  Pośladki Vesty zawsze były przedmiotem naukowych spekulacji - ScienceDaily

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top