Nick Khan zajmuje się tegorocznymi wydaniami WWE

W ciągu ostatniego roku WWE wydało kilka Superstars zarówno w głównym rosterze, jak iw NXT. Nazwiska takie jak Bray Wyatt, Braun Strowman, Ruby Riott, Bronson Reed, Inni odeszli Od firmy.

Zgłoszony powód tych wydań wynikał z cięć budżetowych w firmie. W szczególności w przypadku NXT nastąpiła zmiana w Kto chce się rozwijać? Zostało to również powiedziane (mniejsze/większe gwiazdy) jako powód wydań.

Prezes WWE i Chief Revenue Officer Nick Khan spotkał się z Arielem Halawanim z BT Sport, aby porozmawiać o dużej liczbie supergwiazd, które opuściły WWE. Khan został również zapytany o bycie osobą, na którą wielu fanów wskazało palcem jako powód, dla którego tak wiele gwiazd odeszło.

„Jak patrzę na rzeczy w tej pracy i życiu, na ludzi, których kocham i na których mi zależy, oczywiście zależy mi na tym, co myślą o mnie jako jednostce” – powiedział Khan. „Ludzie, których nie znam, mogą wyrażać swoje opinie. W żaden sposób mnie to nie dotyczy. Nie czytam tego. Nie patrzę na to. ból.”

„Nic nie wpływa na to, co robimy, na to, jak patrzę na rzeczy – w kategoriach obwiniania rzeczy – kiedy coś jest katastrofą, chcę uznania, kiedy coś się dzieje, nie chcę żadnego uznania. Jeśli obwiniam to, co robią fani Nie lubię. To dla mnie w porządku. Dopóki dobrzy ludzie, z którymi pracuję, podejmują trudne decyzje, jeśli to odbierze część z nich, będę z nimi w porządku przez cały dzień.

Aby poznać liczbę cięć w tym roku, Khan został zapytany, czy był zaangażowany w proces podejmowania decyzji.

„Jest nas kolektyw, pamiętaj, że w WWE jest tylko jeden szef – Vince, jak wszyscy wiemy” – zaczął Khan. „Pomiędzy Brucem Prichardem, który nadzoruje cały proces twórczy, między Kevinem Dunnem, który nadzoruje całą naszą produkcję, między Stephanie McMahon i Paulem Levesque, wszyscy są zaangażowani w te decyzje, a Vince ostatecznie podejmuje ostateczną decyzję we wszystkim”.

READ  Selena Gomez w dowcipie o przeszczepie nerki w dobrej walce

Halawani następnie zastanawiał się, czy Khan mógłby wyjaśnić, dlaczego w tym roku jest tak wiele wydań w porównaniu do lat poprzednich. Khan nie wierzył, że istnieje jakiś szczególny powód, dla którego tak się stało.

“Nie wiem, że jest na to jedno wytłumaczenie, myślę, że w końcu na co się patrzyło – czy ta osoba jest nasza? Czy przesunie igłę teraz czy w najbliższej przyszłości?”, powiedział Khan. „Nawiasem mówiąc, mieliśmy dwudniowy proces w Las Vegas, który zakończył się wczoraj. Triple H, John Laurinaitis i Bruce Prichard byli wszędzie – podobnie jak reszta z nas. nowe talenty wyłaniają się z tego doświadczenia i nie sugeruję: „Och, dlatego odwołaliśmy inne talenty”, ale zawsze szukamy następnych.

„Żyjemy w teraźniejszości, żyjemy w przyszłości, nie żyjemy w przeszłości. Więc kiedy ludzie odchodzą i kontynuują swoje życie i karierę, jest to dla nas dobre. Dla nas to działa dla nas i nasz produkt w danym momencie i ponownie, co będzie działać w przyszłości. W dużej mierze, po części, na tym opiera się obecna lista.”

W tym wywiadzie Jak Khan jasno wyraził swój komentarz: „Jesteśmy otwarci na biznes”. O potencjalnej sprzedaży WWE. Możesz obejrzeć klip o wersji WWE oraz pełny wywiad w poniższych filmach.

Jeśli użyjesz jakichkolwiek cytatów z tego artykułu, z przyjemnością udzielisz kredytu BT Sport i przekażesz ah / t Wrestling Inc. do kopiowania.

„Kiedy coś jest katastrofą, chcę uznania, a kiedy to działa, nie chcę żadnego uznania. Jeśli obwiniam to, czego fani nie lubią, to dla mnie w porządku”. Nick Kahn zajmuje się w tym roku wieloma sprawami. 🎙 Umieść tweeta https://t.co/MmPhjjFTAu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top