NHL przesyła kondolencje, gdy atakuje społeczność hokejową w BC w związku z incydentem w Surrey, w którym zginęło 3 nastoletnich graczy

Społeczność hokejowa w Kolumbii Brytyjskiej jest wstrząśnięta po wypadku samochodowym, w którym w sobotę zginęli nastoletni hokeiści Ronin Sharma, Caleb Reimer i Parker Magnuson.

Trzech nastolatków, którzy byli członkami Akademii Hokejowej Delta, zginęło po tym, jak samochód uderzył w drzewo w Surrey w Kolumbii Brytyjskiej wczesnym rankiem w sobotę.

National Hockey League opublikowała tweeta w niedzielę, aby wesprzeć swoich kolegów z drużyny i ich rodziny.

„National Hockey League przesyła wyrazy miłości i najgłębsze kondolencje rodzinom obiecujących hokeistów Caleba Reimera, Ronena Sharmy i Parkera Magnusona”, Pro League książki na Twitterze.

Główny trener Delta Hockey’s Under-15 Academy pomagał trenować wszystkich trzech nastolatków.

„Relacje, które trener buduje z zawodnikami, są dalekie od prywatnych” – napisał Tim Preston na Facebooku. „Nigdy nie zapomnę czasu, który spędziłem z tymi trzema wspaniałymi młodymi mężczyznami”.

On i jego kolega, Sean McBride, rozpoczęli memoriał na lodowiskach hokejowych Delta Planet, prezentując koszulki ofiar i świece, „aby pokazać naszą miłość do Caleba, Ronina i Parkera”.

W niedzielnym oświadczeniu drużyna hokejowa Edmonton Oil Kings złożyła kondolencje rodzinom nastolatków. Dyrektor generalny Kurt Hill opisał 16-letniego Reimera, który został zwerbowany do zespołu, jako „młodego człowieka z świetlaną przyszłością na lodzie i poza nim. “

„Nigdy nie zapomnę pierwszego telefonu, jaki odbyliśmy w dniu, w którym zwerbowaliśmy go do organizacji i wychowaliśmy Caleba po drugiej stronie linii” – powiedział Hill.

Młodsza drużyna hokejowa Vancouver Giants z Western Hockey League była jednym z kilku członków społeczności sportowej, którzy w weekend przesłali kondolencje rodzinom trzech graczy, podobnie jak młodzieżowa drużyna hokejowa. Kamloops BlazerI Poszukiwacze księcia AlbertaI Królowie rzeki Powell oraz inne regionalne drużyny hokejowe.

READ  13 nazwisk w tym - Logan?

„Cała organizacja Vancouver Giants chciałaby przekazać nasze najgłębsze kondolencje rodzinom, kolegom i przyjaciołom hokeistów Delta Wild, Caleba Reimera, Ronina Sharmy i Parkera Magnusona” – napisała organizacja w niedzielę rano na Twitterze.

Tally Campbell, dyrektor generalny Coquitlam Express Junior „A” w BC Hockey League, powiedział, że poznał Magnusona i Sharmę podczas obozów treningowych i złożył kondolencje rodzinom trzech graczy.

„Kiedy otrzymałeś wiadomość i usłyszałeś, kto to był, twoje serce kieruje się do ich rodziny, przyjaciół, kolegów z drużyny i całej społeczności” – powiedział Campbell dla CBC News. Społeczność hokejowa jest niewielka.

„Ci trzej młodzi mężczyźni mieli przed sobą pełne życie – pełną karierę hokejową i życie po hokeju. To wyraźnie druzgocąca wiadomość, gdy jakiekolwiek życie jest stracone, zwłaszcza młodzi ludzie, którzy mają świetlaną przyszłość”.

Nastoletni syn Kevina Gallanta grał w hokeja z dwiema ofiarami, Reimerem i Magnusonem, w Cloverdale i przyjaźnił się ze wszystkimi trzema graczami.

Tych trzech facetów miało przed sobą całe życie – pełną karierę hokejową i życie po hokeju– Tali Campbell, dyrektor generalny, Coquitlam Express Hockey Club

„Taka niewyobrażalna tragedia dzisiaj, strata trzech nastolatków jest niesamowita” – napisał w sobotę Gallant na Facebooku. „Cała trójka poszła do Delta Hockey Academy i cała trójka z pewnością zrobi pozytywny znak na tym świecie”.

Drużyna hokejowa Surrey Eagles napisała na Twitterze: „Chociaż gramy dla różnych drużyn, społeczność hokejowa to naprawdę jedna wielka rodzina” i powiedziała, że ​​jej członkowie są „smutni”.

„Nasze najgłębsze i najszczersze kondolencje dla wszystkich, którzy znają i kochają Ronina, Caleba i Parkera” – napisał zespół na Twitterze.

Carla Caltrow, która była posłanką Delta do wyborów, napisała w sobotę swoje kondolencje na Twitterze.

„Z przykrością słyszę o tragicznej śmierci trzech obiecujących członków zespołu z Delta Hockey Academy… Moje najgłębsze kondolencje należą się rodzinie i przyjaciołom Parkera Magnusona, Ronena Sharma i Caleba Reimera” – napisała na Twitterze.

W rozmowie z Surrey RCMP kpr. Vanessa Moon powiedziała, że ​​ofiary miały od 16 do 17 lat.

„To tylko tragedia, a jeszcze bardziej tragiczna, dotyczyła trzech młodych mężczyzn” – powiedział Moon. „Jestem pewien, że całe społeczeństwo odczuje ogromne poczucie straty”.

Langley Rivermine, z którym grał Sharma, jest członkiem dywizji kontynentalnej British Columbia Hockey League.

Na Twitterze Western Elite Hockey Prospects wyraziło „serdeczne kondolencje” nastolatkom, zauważając, że „nie można dać żadnych słów pocieszenia” w tej tragedii, dodając: „Wiedz, że społeczność hokejowa jest dla was wszystkich”.

Funkcjonariusze twierdzą, że odpowiedzieli na doniesienia o wypadku na 104. Alei w pobliżu autostrady międzystanowej 1 w dzielnicy Fraser Heights około godziny 3 nad ranem czasu PT.

Policja Surrey RCMP prowadzi śledztwo w sprawie wypadku jednego samochodu w pobliżu 104th Street i autostrady 1 wczesnym rankiem w sobotę, w którym zginęło trzech nastolatków. (Shane McKechan dla CBC)

Przyczyna katastrofy samolotu nie jest jeszcze znana

Królewska kanadyjska policja konna (RCMP) i służby ratunkowe ustaliły, że wszyscy trzej w pojeździe nie żyją.

Wcześniej Moon powiedział, że jest za wcześnie, aby powiedzieć, co spowodowało wypadek jednego samochodu.

Burmistrz Surrey Doug McCallum powiedział w sobotnim oświadczeniu, że rada miasta przesyła rodzinom „najgłębsze i najszczersze kondolencje”.

Policja prosi świadków o skontaktowanie się z Surrey RCMP pod numerem 604-599-0502 lub Crime Stoppers, jeśli chcą pozostać anonimowi, pod numerem 1-800-222-8477 lub www.solvecrime.pl.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top