Twórcy Stranger Things w końcu przysięgają, że dodadzą nowe postacie do obsady

Rzuć okiem na Eduardo Franco i Charliego Heatona w ostatnim sezonie Stranger Things

Eduardo Franco i Charlie Heaton, ujrzeli krótko w ostatnim sezonie Dziwne rzeczy
obrazek: Netflix

Chociaż zaczęło się dość skoncentrowanie – dwoje dorosłych, trzech uczniów liceum, pięć nastoletnich dziewcząt, fizyczny potwór i… Matthew Modine — ekipa Netflix Science Fiction Dziwne rzeczy mam trochę ekspansywny przez ostatnich kilka lat. Nie oznacza to zdyskredytowania kolejnych dodatków do obsady – serial nie byłby taki sam bez Sadie Sink, Mayi Hawke lub niedawnego dodatku Josepha Quinna w miksie, nie wspominając o wszystkich innych nowych postaciach, które serial wykorzystał do ucieleśnienia Hawkinsa , i nie tylko. ale to ona ma Przyczynić się do niektórych regularnych Postacie zyskują zauważalnie mniej uwagi, ponieważ w ostatnich sezonach musieli ustąpić miejsca początkującym. (Ale nie Newby – przynajmniej nie po nim, cóż… wiesz.)

Ale nie wiecej! Twórcy serialu, Matt i Ross Dover, przysięgają”Nowa postać” uzależniony, W niedawnej rozmowie, którą z nimi odbyli Indiewire Wcześniej w tym tygodniu. „Dokładamy wszelkich starań, aby się oprzeć [adding new characters] W piątym sezonie” – dodał Matt Dover w ramach dłuższego pytania o delikatną równowagę wymaganą do wprowadzenia nowego elementu do zestawu.Staramy się tego nie robić, aby móc skupić się na postaciach Organo Gold, jak sądzę.

Chociaż Duffers nie zareagowali na konkretną krytykę dotyczącą wykorzystania postaci w serialu w czwartym sezonie – niektórzy fani głośno mówili, że Jonathan Byers jest mniej skupiony niż Charlie Heaton, choć Sam Heaton zauważył, że cieszy się, że jest częścią dużej grupy— Zapewnili fanów, że im na tym zależy. Ross Dover powiedział: „Mamy tu świetną grupę postaci, aktorów, i każdą chwilę spędzamy z nową postacią, spędzamy czas z dala od jednego z pozostałych aktorów”.

W innych częściach wywiadu Duffers mówili o tym, kiedy „odkryli” mity serialu, zauważając, że napisali duży dokument po pierwszej aktualizacji programu (to znaczy, kiedy dowiedzieli się, że mają cios w ręce), który opisuje rzeczywiste mity o Upside Down, w tym podteksty, które pojawiły się w czwartym sezonie. Ross Dover: „Ostateczne ujawnienie nastąpi w sezonie piątym, Jesteśmy tym podekscytowani. „

[[[[Przez różnorodny]

READ  Kendrick Lamar i latające samochody w nowym teledysku do „N95”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top