Keanu Reeves proponuje trzy filmy Reevesa dla początkujących

Reeves, pogrążony w myślach.

w Nowy wywiad z SzanowanyKeanu Reeves jest pytany, gdzie powinien zacząć każdy, kto szuka punktu wyjścia do 68 filmów, które nakręcił w swojej karierze. Reeves, którego katalog był tak niesamowity, że grał Postać o imieniu „Jan” W siedmiu filmach i 1 gra wideoPotrzebuje trochę czasu na wymyślenie odpowiedzi.

Następnie proponuje bardzo dobrą trylogię (no, technicznie rzecz biorąc, kwintet) filmów idealnych dla raczkującego przeznaczenia Reevesa.

Zapytany o nazwy trzech filmów, powiedział komuś, kto „chciał go poznać”, odpowiedział: „Poznać mnie, czy poznać moją pracę?”.

Po zastanowieniu się, w rzeczywistości można go poznać z jego filmów wystarczająco dobrze, tak czy inaczej, trudno jest wybrać tylko trzy filmy, a następnie odpowiedzieć. „Dobrze, po prostu zacznijmy macierz– Kiedy mówię macierz„Zróbmy trójkę”, zaczyna. „Ten”. Wybiera Reeves Adwokat diabła Zdecydował również na swój drugi wybór: „Tam czegoś potrzebujemy, więc zróbmy” Moment przełomowy. „

Na zakończenie mówi: „Zacznij od łatwych rzeczy”.

w Wywiad wideo towarzyszącyZapytał, który z filmów z lat 90. lubił robić najbardziej. W przeciwieństwie do Toma HanksaReeves nie chce wybierać żadnych faworytów.
Mówi, że ma „niesamowicie bolesne wspomnienia z tego wszystkiego. [’90s] filmy”, ale wystarczy wspomnieć, że występując u boku Ala Pacino Adwokat diabła To była atrakcja. (Ma też problem z podjęciem decyzji, czy bardziej lubi grać w Neo czy Johna Wicka, mówiąc, że mają ze sobą wiele wspólnego.)

Na koniec udostępnij Główna lista filmów Został stworzony dla nastoletniego syna Carrie-Ann Moss, w skład którego wchodzą: neonowy demonI siedmiu samurajówI Młody FrankensteinI Dr StrangeloveI Zło umarłoI Amadeusz, i więcej.

Aby pasować do wszystkich tych filmów, widzowie mogą również złapać idealną przekąskę Reevesa do oglądania filmów, o której wspomniano jako jego polecenie, kiedy poszedł zobaczyć, jak zareaguje publiczność. John Wick: Rozdział 3. „Mamy popcorn – musisz mieć popcorn” – mówi. Niektóre orzeszki M&M’s. Słodki i pyszny. Coca cola.”

czyta reszta funkcji (i oglądaj) Wywiad wideo) po więcej informacji na temat Reeves.

[przez[przez[عبر[viaIbroks]

Wyślij świetne wskazówki online na [email protected]

READ  Podsumowanie premiery „Zamaskowanej piosenkarki”: sezon 6, odcinek 1 – Octopus

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top