TTArtisan wystrzeliwuje 50 mm f/1,4 dla pełnych bezlusterkowych systemów wieloklatkowych

TTArtisan ogłasza nowe 235 Obiektyw 50mm f/1,4 Do wielu bezlusterkowych systemów pełnoklatkowych: Sony E, Nikon Z, Canon RF, Leica L.

TTArtisan 50mm f/1.4 ASPH to ręczny obiektyw odpowiedni do czujników aparatu do 60 MP (MP), który przyjmuje dziesięcioelementową strukturę optyczną w ośmiu grupach i 12 listkach przysłony, wykorzystując zaawansowaną konstrukcję optyczną. Obiektyw wykorzystuje szereg wyspecjalizowanych elementów, które pomagają zredukować aberracje i zniekształcenia, dzięki czemu można uzyskać ostrzejszy i ostrzejszy obraz. Ten projekt składa się z jednego elementu asferycznego, jednego elementu nienormalnego rozpraszania i ośmiu elementów o wysokim indeksie.

Wspaniały efekt dużej apertury sprawia, że ​​Twoje widzenie jest bardzo przyjemne. Piękny bokeh zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas fotografowania.

Firma twierdzi, że standardowa ogniskowa 50 mm najlepiej nadaje się do fotografii portretowej, ponieważ mówi, że w kadrze będzie bardzo mało zniekształceń lub kompresji. Dodatkowo, TTArtisan twierdzi, że obiektyw powinien być przydatny do robienia „szczegółowych” zbliżeń ze względu na obiektyw z szeroką przysłoną f/1.4, który, jak twierdzi, doskonale oddziela od bokeh. Dodatkowo jasna przysłona z szeroką przysłoną sprawdzi się świetnie w warunkach słabego oświetlenia.

Obiektyw ma odległość ustawiania ostrości co najmniej 0,5 m (19,7 cala), zakres przysłony od f/1,4 do f/16, pole widzenia 45 stopni, gwint filtra 49 mm i waży od 429 do 459 gramów w zależności od wersja z mocowaniem obiektywu.

Z zewnątrz konstrukcja jest uderzająco podobna do wielu obecnych optyk Leiki.

Zgodnie ze specyfikacją obiektywu, nowy kompaktowy obiektyw manualny 50 mm f/1,4 będzie miał wpuszczany pierścień przysłony i powinien być w pełni kompaktowy (jak na zdjęciu poniżej), co ułatwi przenoszenie i używanie do codziennego fotografowania.

Warto zauważyć, że firma twierdzi, że „obiektyw z manualnym ustawianiem ostrości nie zostanie rozpoznany przez aparat, chyba że towarzyszy mu konfiguracja aparatu”. [Realease without lens]”Co oznacza, że ​​informacje o aperturze prawdopodobnie nie zostaną uwzględnione ani odczytane przez komputer z aparatem. Chociaż wielu uzna to za nieidealne, jest to kompromis, który wielu z nich wybierze na szybkie szkło za niską cenę.

READ  Nowy przeciek FIFA 22 wzbudza duże zainteresowanie graczy w trybie kariery

Ręczny obiektyw TTArtiasn 50mm f/1.4 ASPH jest dostępny dla pełnoklatkowych systemów bezlusterkowych za 235.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top