Ziemia ptaków drapieżnych Drogocenny Uchiwa, Goran Dragic

Toronto Raptors podpisali umowę handlową z Miami Heat w zamian za ikonę franczyzy, Kyle’a Lowry’ego, Kto dołączy do Heat Na trzyletnim kontrakcie o wartości 85 milionów dolarów.

W zamian za Lowry’ego Raptory zdobywają cennego Achiuwę i strzegą Gorana Dragica. W handlu nie ma dodatkowych typów i wygląda na to, że Dragic zostanie w Toronto, co nie było początkowym oczekiwaniem. Kaczor Powiedział słoweńskim dziennikarzom Że chciałby dołączyć do rodaka Luki Doncica z Dallas Mavericks, podczas gdy wierzył, że Raptors otrzymają dodatkowe aktywa, ale umowa o przerzuceniu Dragica do trzeciej drużyny nie doszła do skutku.

21-latek był głównym elementem czekania. Napastnik roku drugiego był 20. wyborem w zeszłorocznym drafcie po tym, jak był pięciogwiazdkowym rekrutem w Memphis i pokazał obiecujące błyski, mimo że jego liczby były skromne. Achiuwa zdobył średnio pięć punktów i 3,4 zbiórki w 54 procentach strzelań w ciągu 12 minut na mecz jako rezerwowy za Bamem Adebayo. Jest energicznym i wysportowanym napastnikiem o silnym potencjale defensywnym, choć jest nieco za mały, by bronić prawdziwych pozycji.

Dragic jest najlepszym graczem w rozdaniu. 35-latek przekroczył swoje pierwszeństwo, ale pozostaje bardzo użytecznym graczem, który może wnieść swój wkład jako starter lub jako rezerwowy. Dragic miał średnio 13,4 punktu, 4,4 asysty i 3,4 zbiórki w zeszłym sezonie, głównie na ławce, i może powtórzyć tę samą rolę z Raptorami. Jednak najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest przeniesienie Dragic w połowie sezonu na mniejsze elementy, które zmieszczą się w przebudowie Raptorów.

Jeśli powrót jest rozczarowujący, to dlatego, że tak jest. Raptors mieli szansę przenieść Lowry’ego w terminie transakcji, ale w końcu wydawało się, że wszystkie transakcje były niskimi ofertami. Nawet gdyby to była prawda, trudno sobie wyobrazić, że transakcje były lżejsze. Prawda z podpisywaniem i zawieraniem umów jest taka, że ​​zespół, który traci wolnego agenta, nie ma dużej siły nacisku. Jeśli Dragic zostanie przesunięty dalej, umowa powinna zostać ponownie oceniona, ale to wszystko nie jest zbytnią pociechą po utracie największego raptora Lowry’ego w historii.

READ  Zdjęcia rentgenowskie, aby dodać flagę Montrealu podczas play-offów wśród raportów o wspólnej areszcie

Więcej od Yahoo Sports:

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top