Garena Free Fire pojawiła się jako najczęściej pobierana gra mobilna na świecie w październiku 2021 r.

San Francisco: Garena Free Fire firmy Garena okazała się najczęściej pobieraną grą mobilną na świecie w październiku 2021 r. z prawie 34 milionami instalacji, co stanowi 72-procentowy wzrost w porównaniu z październikiem 2020 r. Kraje z największą liczbą instalacji aplikacji w tym okresie to Indie z około 30 według raportu Sensor Tower. Garena Free Fire Max wprowadzony na rynek w Indiach; Sprawdź wymagania systemowe, rozmiar pliku i sposób pobierania.

Top 10 kompletnych rankingów gier mobilnych na świecie do października 2021 r. do pobrania powyżej. Szacunki dotyczące pobierania gier pochodzą z platformy Store Intelligence firmy Sensor Tower. Candy Challenge 3D autorstwa Idil Morgul była drugą najczęściej instalowaną grą mobilną na świecie w zeszłym miesiącu z prawie 19 milionami instalacji. Kraje z największą liczbą instalacji Candy Challenge to Stany Zjednoczone z 12,2 procentami, a następnie Brazylia z 9,3 procentami.

Roblox z Roblox Corporation, Cookie Carver z Azur i Subway Surfers z Sybo Games podsumowali pięć najczęściej instalowanych gier mobilnych na świecie w tym miesiącu.

Światowy rynek gier mobilnych osiągnął 4,5 miliarda pobrań za pośrednictwem App Store i Google Play w październiku 2021 r., odnotowując wzrost o 1,3% rok do roku. Indie były światowym numerem jeden na rynku pobierania gier, gdzie zebrano 762,6 miliona instalacji, czyli 16,8 procent wszystkich pobrań na całym świecie. Stany Zjednoczone zajęły drugie miejsce pod względem pobrań z 8,6 proc., a następnie Brazylia z 8,3 proc.

Mobilne tytuły inspirowane popularnym serialem Netflix „Squid Game” zalały rynek w październiku, a Candy Challenge 3D, Cookie Carver i 456 firmy Abi Game Studio znalazły się w pierwszej dziesiątce ogólnej liczby pobrań. Tylko te trzy tytuły wygenerowały 53,2 miliona instalacji na całym świecie za pośrednictwem App Store i Google Play.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 15 listopada 2021 o 09:22 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.com).

READ  Jak dotąd najlepsze telefony z Androidem w 2021 r.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top