Kingdom Hearts IV może drażnić Star Wars Crossover

stażKingdom Hearts IV Zostało to niespodziewanie ogłoszone w weekend. Zwiastun ujawniający nie zawierał żadnych wyraźnych crossoverów Disneya, z wyjątkiem Kaczora Donalda i Goofy’ego pojawiających się na końcu. Jednak niektórzy twierdzą, że pierwsze części filmu drażniły jedną z najnowszych franczyz Disneya: Gwiezdne Wojny.

Około czterech minut i 31 sekund po ogłoszeniu rocznicy zwiastun pokazuje zalesiony obszar. Chociaż początkowo jest nieszkodliwy, Trochę Zauważyli, że część prawej górnej części opony nie przypomina skały ani drzewa. Zamiast tego twierdzą, że został wprowadzony przez AT-ST w Księżycowym Lesie w Indore w okolicach lub podczas wydarzeń w Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi.

Kingdom Hearts IV może drażnić Star Wars Crossover

Powyższe z Star Wars Battlefront II Istnieją podobieństwa między przedmiotami na przyczepie, zwłaszcza zakrzywioną owalną półkopułą i prostymi liniami biegnącymi pod spodem. Jednak nic na to nie wskazywało Gwiezdne Wojny pojawia się w Kingdom Hearts IV.

POWIĄZANE: Sora dołącza do Super Smash Bros. Ultimate, Podobny kostium Doom Slayer Mii

Gwiezdne Wojny I Królestwa Serca Technicznie drogi krzyżowały się wcześniej, ale nie w wydanej grze. odwołany Królestwa Serca Adres komórkowy nazywa się Kingdom Hearts: Fragmentaryczne klucze było pojęciem sztuki Gwiezdne Wojny Postacie Jak Obi-Wan Kenobi, Yoda i Imperator Palpatine. ten pełna galeria Pokazuje bardziej znajome Gwiezdne Wojny środowiska i postacie.

a Gwiezdne Wojny Kroos to wielki odlot dla Królestwa Serca Ponieważ tradycyjnie posiadają własne nieruchomości Disneya i Pixara, a ostatnio nie nabyły nieruchomości Disneya, takich jak Marvel i Gwiezdne Wojny. Królestwa Serca Skrzyżowane ścieżki możesz zobaczyć I Piraci z Karaibówktóre były jej pierwszymi krokami w filmach Disneya na żywo i były również nieoczekiwane w tamtym czasie.

Powiązane: Lego Star Wars: The Skywalker Saga Recenzja: świetlana przyszłość

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top