Tommy DeVito z Giants zasiada na ławce Tyroda Taylora po walce z Eagles w pierwszej połowie

Tommy DeVito znalazł się na ławce rezerwowych po poniedziałkowych wczesnych zmaganiach z Philadelphia Eagles.

Pam Oliver powiedziała w Foxie, że była to „decyzja trenera”.

Nowicjusz rozgrywający, który rozpoczął rok w składzie treningowym New York Giants, w pierwszej połowie meczu przeciwko Eagles nie mógł nic osiągnąć, więc Brian Daboll udał się z ulgą do Tyroda Taylora.

DeVito, który rozpoczynał ostatnie sześć meczów Giants, miał zaledwie 55 jardów przy podaniach 9 z 16, co skłoniło Daboll do sprowadzenia Taylora, a Nowy Jork prowadził 20-3. DeVito początkowo odegrał rolę pomocniczą dla Taylora, gdy doznał kontuzji w październiku, ale piastował tę pozycję przez kilka kolejnych tygodni.

Giants chcą wywołać duży niepokój w związku ze swoim rywalem podczas poniedziałkowej bitwy w Boże Narodzenie.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy DeVito stał się ulubieńcem fanów Giants dzięki swojej grze na boisku i osobowości poza boiskiem. DeVito poprowadził Giants do trzech zwycięstw w sześciu meczach, które rozpoczął, notując w sezonie 1032 jardy i osiem przyłożeń.

Jako mieszkaniec New Jersey stał się niezwykle popularny na całym obszarze Nowego Jorku i New Jersey, występując w lokalnych restauracjach, a nawet podpisując kontrakt Potwierdź umowę Z Rao's, marką specjalnych sosów pomidorowych.

Być może jego czas, w którym zabłysnął w tym sezonie, już minął, a Taylor wszedł na boisko i poprowadził Giants w drugiej połowie meczu przeciwko Eagles.

Taylor wystąpił w tym sezonie w trzech meczach, choć jeden z nich przerwał uraz. Zanotował 592 jardy i parę przyłożeń, co dało mu 64,8 procent ukończenia.

Doświadczony środkowy obrońca grał w Giants przez dwa sezony, ale grał przez ograniczony czas. W swojej 13-sezonowej karierze Taylor utrzymywał stałą pozycję startową tylko raz podczas swojej kariery w Buffalo Bills w latach 2015–2017.

Teraz Taylor chce udowodnić swoją wartość w ostatnich meczach sezonu Giants.

READ  Blue Jays zostali nagrodzeni za trzymanie się procesu decydującym zwycięstwem nad Yankees