Canucks przejmuje Ethana Burra i Lynne Pederson z Hurricanes

Canucks przejmuje Ethana Burra i Lynne Pederson z Hurricanes

Vancouver, BC – Walczące Vancouver Canucks mają obrońcę Ethan Burr i napastnik Lynn Pederson z Carolina Hurricanes w piątek w piątej rundzie draftu.

25-letni Niedźwiedź strzelił pięć goli i dziewięć asyst w 58 meczach z Hurricane w zeszłym sezonie, ale jeszcze nie pojawił się w meczu National Hockey League w tym sezonie. Ma 13 bramek i 34 asysty w 190 meczach NHL z Caroliną i Edmontonem.

„Cieszymy się, że możemy dodać wykwalifikowanego obrońcę do naszej niebieskiej linii” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Canucks City Patrick Alvin. „Daje sztabowi trenerskiemu inną opcję dzięki prawemu strzałowi, zdolności do poruszania krążkami i umiejętności szybkiego wyrzucenia krążka z naszego końca. [Bear’s] Gra przejścia była czymś, co obserwowałem przez lata, co kocham”.

Carolina zatrzyma 400 000 $ z wartego 2,2 mln $ call Beara, które wygasa z końcem sezonu.

25-letni Pederson nie strzelił gola w czterech meczach w tym sezonie z Chicago Wolves w MHL. Ma jednego gola i cztery asysty w 44 meczach NHL z Arizoną i San Jose.

Vancouver pokonał Seattle 5-4 na drodze w czwartek wieczorem, aby zakończyć swoją serię przegranych na otwarciu sezonu w siedmiu meczach z rzędu.

READ  Hat-trick Marchessota pomógł Złotym Rycerzom wyprzedzić Rangers i przedłużył passę punktów do 6

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *