Fan Canucks wysyła Bruce’a przeznaczonego dla Boudreau, oto koszulka

Bruce Boudreau powiedział, że jego czas w Vancouver „zapisuje się w moich księgach pamięci”, a teraz będzie miał namacalne pamiątki w swoim domu.

Bruce Boudreau przywiezie ze sobą do domu kawałek Vancouver Canucks po tym, jak fan Canucks wysłał mu niestandardową koszulkę „Bruce, oto on”.

Boudreau mógł być głównym trenerem Vancouver Canucks przez nieco ponad 13 miesięcy, ale wywarł wyjątkowy wpływ na fanów Canucks.

Zwykle, gdy trener NHL zostaje zwolniony, wszyscy fani są gotowi wyrzucić go za drzwi, ponieważ zwykle przychodzi po długim okresie niewypłacalności. W rzeczywistości to zazwyczaj kibice w pierwszej kolejności proszą o zwolnienie trenera.

Nie tym razem.

Fani Canucks zakochali się w Boudreau po części dlatego, że rozpoczął swoją karierę trenerską w Vancouver z serią siedmiu zwycięstw i dziewięciu punktów, ale także z powodu jego genialnej i opanowanej osobowości. W wywiadach po meczu opowiadał dowcipy, Z radością opowiadał o swojej miłości do wrestlingui to było Gotowy do robienia głupich filmów Cameo Dla fanów Canucks.

Boudreau tak szybko stał się sympatyczny, że fani stworzyli dla niego pieśń na meczach Canucks: „Bruce, oto on!” na rytmie Hit zespołu Tag Team z lat 90. „Whoomp! (To jest to)”.

Doprowadziło to do tego, że posiadacz biletu sezonowego Canucks chciwie bez koszuli przyjął pieśń „Bruce, There” i wykonał własną niestandardową koszulkę z logo, z numerem „15” zastępującym słowo „tam” w popularnej pieśni.

Fan, który na Twitterze nazywa się Chester Ming, był wcześniej Wywołaj poruszenie dzięki tej spersonalizowanej koszulce z napisem „Dziękuję Jim”. jako jego sposób opowiadania się za zwolnieniem Jima Benninga ze stanowiska dyrektora generalnego Canucks. Koszulka „Bruce, oto on” była słodką twarzą tej koszulki.

„Myślałem, że to zabawna,„ pozytywna ”kontynuacja koszulki z napisem „Dziękuję Jimowi”” — powiedział Chester. „Pierwotnie dostałem ją w zeszłe święta Bożego Narodzenia, podczas moich pierwszych siedmiu zwycięstw z rzędu”.

READ  Kto mógłby wygrać Buffalo Sabres #1 w drafcie NHL 2021? Asesorzy identyfikują dziesiątki najlepszych kandydatów

Chester dostał nawet koszulkę podpisaną przez Boudreau na ostatni mecz u siebie w sezonie 2021-22, ponieważ kamery Canucks uchwyciły ten moment.

Chociaż Boudreau początkowo powiedział, że nie podoba mu się śpiew „Bruce, oto on”, to głównie dlatego, że nie chciał odciągać uwagi od graczy, którzy udali się na wyjątkowy bieg pod wodzą Boudreau w sezonie 2021-22. pora roku.

Boudreau to docenił, zwłaszcza pod koniec swojego pobytu w Vancouver, kiedy fani śpiewali mu tę pieśń podczas jego ostatnich meczów jako głównego trenera Canucks.

„To niewiarygodne” – powiedział. „Byłem tu tylko rok, ale zapisze się to w moich księgach pamięci, z 48 lat, które grałem i trenowałem, jako najbardziej niesamowita rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem na poziomie osobistym – poza wygrywaniem mistrzostw, oczywiście. To bardzo poruszające”.

Po żonie Boudreau, Crystal, Udostępnij wiadomość na Twitterze, dziękując VancouverChester przybywa, pytając, czy Boudreau chce założyć koszulę.

„Zapytałem, czy miałoby to jakieś znaczenie, gdybym chciał im to podarować” – powiedział Chester. „Myślałem, że w tym momencie może to znaczyć dla nich o wiele więcej niż dla mnie”.

Crystal Boudreau z radością przyjęła ofertę, a koszulka dotarła do jego domu w środę.

Chester dodał, że plan Boudreau polega na oprawieniu koszulki tak, aby wisiała w ich domu. Teraz Boudreau zawsze będzie miło wspominał fanów Canucks.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top