Blue Jays zostali nagrodzeni za trzymanie się procesu decydującym zwycięstwem nad Yankees

TORONTO – Pewność dobrego działania w obliczu kiepskich wyników może być trudna, gdy pozostało tyle meczów i czasu na normalizację, nie mówiąc już o dobiegającym końca harmonogramie, a sezon pracy jest za każdym razem na linii. Wraz ze wzrostem presji pojawia się pokusa, aby wiercić się i dostosowywać w dążeniu do natychmiastowego rezultatu.

„Oto, jeśli chodzi o te gry, faceci lubią zmieniać to, co robią z jakiegoś powodu. Kiedy odnosisz sukcesy, czy nie, cokolwiek to jest, nie rozumiem, dlaczego to się w ogóle zmieni” – rozgrywający George Springer powiedział w środę po południu podczas Toronto Blue Jays: „Nie możesz grać na emocjach. Musisz grać na równym kilu przez całą noc.”

Kilka godzin później, nieuchwytne zwycięstwo 6-5 nad New York Yankees, w którym uderzył piorun Bo Bechett w ósmym polu po prawej ćwiartce, że Homer był jego drugim tego wieczoru, wystawiło te słowa na próbę.

Blue Jays trafili Gerrita Cole’a do awansu 4:0, a Jose Berrios zdominował 4,2 serii, zanim lider MLS, który miał serię siedmiu wygranych meczów, powrócił do remisu 5-5 w drugiej połowie. VII.

Mając nadzieje na play-off, Adam Semper przeżył 10-wyciągowy pojedynek z Anthonym Rizzo na ósmej pozycji, uderzając słabym kopnięciem w stos Aarona Judge’a, a następnie podbijając potężne impulsy rakietą Giancarlo Stantona, którą ścigał Springer. w centrum.

To utorowało drogę Bechetowi, który wystrzelił średniozaawansowanego nurka Claya Holmesa przez mur, aby podniecić tłum 29 601 uczniów głośnym, subtelnie zobowiązującym go.

Ci fani, równie głośni i hałaśliwi jak wszyscy od rundy play-off w 2015 i 2016 roku, utrzymali się na powierzchni, podczas gdy Jordan Romano zajął dziewiąte miejsce.

Po nocy, w której Blue Jays odrzucił decyzję 7-2, gdy Rizzo zremisował w meczu z niemal niemożliwym do pokonania miejscem z Hyun Jin Ryu, Stanton zamienił twardą zmianę Trevora Richardsa na Homera trzema przejazdami, a odbicia nagrodził wiarę w proces.

READ  Najlepsi pretendenci do najlepszego wyboru w 2023 r.

Zwycięstwo popchnęło Blue Jays (88-70) do dwóch meczów dla Yankees (90-68) i wysłało ich w połowie drogi z powrotem do Boston Red Sox (88-69), czekając na mecz w Baltimore. Wycofali się także z Seattle Mariners (88-70), którzy grali w Oakland.

Kumple Bichette’a dali mu w sezonie 101 RBI, remisując z Marcusem Semienem, który wcześniej w meczu pobił Homera w dwóch rundach, jego 44. miejsce, ustanawiając nowy rekord drugiej bazy. W połączeniu z Vladimirem Guerrero Jr. i Tesocarem Hernandezem, po raz pierwszy w historii franczyzy dali Blue Jays cztery rakiety ze 100 RBI.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top