Redmi Note 10S Cosmic Purple Color Variant już jutro w Indiach; Oczekiwane ceny, funkcje i specyfikacje

Xiaomi India ma jutro wprowadzić na rynek wariant kolorystyczny Redmi Note 10S Cosmic Purple. Chińska marka smartfonów oficjalnie ujawni wycenę nowego wariantu kolorystycznego o godzinie 12:00 czasu IST. Przed premierą marka upuściła już kilka zwiastunów w swoich mediach społecznościowych. Telefon został wymieniony na stronie internetowej Amazona, co potwierdza, że ​​po uruchomieniu będzie sprzedawany wyłącznie na całym rynku. Obecnie Redmi Note 10S jest dostępny w trzech kolorach – Shadow Black, Deep Sea Blue i Frost White. Redmi 10 jest wyposażony w MediaTek Helio G88 SoC i częstotliwość odświeżania 90 Hz: raport.

Firma niedawno wprowadziła na rynek malezyjski wariant kolorystyczny Redmi Note 10S Starlight Purple. Teraz marka ma oferować ten sam kolor w Indiach, choć pod inną nazwą. Model malezyjskiej specyfikacji został wprowadzony na rynek w jednym wariancie pamięci masowej 8 GB + 128 GB, w cenie 899 MYR (około 15 700 Rs). W Indiach prawdopodobnie pojawi się kosmiczny fioletowy wariant z podobnymi konfiguracjami przechowywania.

Jeśli chodzi o specyfikacje, Redmi Note 10S ma 6,43-calowy wyświetlacz FHD+ AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Jest zasilany przez MediaTek Helio G95 SoC z maksymalnie 6 GB pamięci RAM i do 128 GB wbudowanej pamięci masowej. Zasilany jest baterią 5000mAh z szybkim ładowaniem 33W. Działa na skórce MIUI 12.5 opartej na Androidzie 11 na górze.

Redmi Note 10S Cosmic Purple Color Variant (Źródła zdjęcia: Amazon India)

W przypadku fotografii otrzymujesz poczwórny moduł tylnego aparatu składający się z głównego czujnika 64 MP, czujnika szerokokątnego 8 MP oraz dwóch czujników głębi i makro 2 MP. Ma też aparat do selfie 13MP umieszczony w wyciętym pośrodku otworze.

READ  5 najbardziej bezużytecznych bloków w grze Minecraft 1.17 Aktualizacja jaskiń i klifów

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 17 sierpnia 2021 r. 23:24 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top