Dr Disrespect twierdzi, że Warzone na konsoli jest „tak, że możesz z łatwością zamknąć oczy”

Debata między myszą i klawiaturą a grami na konsole ponownie się rozgorzała w Warzone. A dr Disrespect zajął swoje stanowisko z pasją, mówiąc, że korzystanie z konsoli jest tak łatwe, że można grać z zamkniętymi oczami.

Warzone od dłuższego czasu jest jednym z najlepszych battle royale. Ponieważ gra działa płynniej na PC, wielu streamerów konsolowych przerzuciło się na PC, ale nadal grali na konsolach.

Chociaż niektórzy uważają, że używanie myszy i klawiatury jest łatwiejsze, Inni się kłócą Posiadanie asysty strzeleckiego ułatwia grę.

Kontrowersje szaleją, a Dr Disrupt wychodzi, aby udowodnić, dlaczego gra na konsoli nie jest tak imponująca.

Dr Disrespect mówi, że Warzone na konsoli jest łatwe

po, po Kontrola nad prażeniem graczy W tweecie obaj zdecydowali, że nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce. W swoim najnowszym filmie Doc i TimTheTatman udają się na Verdansk z konsolami, wykorzystując moc wspomagania celowania i testując moc samych wejść.

Gra Two-Time zaczyna się od emocji związanych z ponownym użyciem kontrolera: „Warzone jest tak łatwe dla kontrolera, święty**, że możesz zamknąć oczy”. I tak wcześnie, jest zaskoczony, widząc, jak Tim roztapia gracza z daleka.

Podczas gdy Tim wciąż musiał zastrzelić gracza, dr Disrupt wyśmiał to i powiedział: „Spójrz, jakie to proste, Timmy”. W innym poście Doc niszczy gracza z bliska i dziękuje mu za pomoc w celu.

Powiedział: „Nawet gdybym nie chciał zastrzelić tego gościa, nie ma sposobu na przełamanie magnetyzmu, zwłaszcza z bliskiej odległości”.

YouTube, lekceważenie lekarza

Dr Disrespects twierdzi, że granie w Warzone na konsoli jest naprawdę łatwe.

Skupiając się na wspomnianym magnetyzmie, The Two-Time twierdzi, że asysta celu jest tak potężna, że ​​bez względu na to, gdzie spróbuje strzelić, nadal wciągnie go w wroga.

READ  Ceny Motoroli Edge 20 i Edge 20 Fusion wyciekły online przed premierą w Indiach

Choć byłaby to niekończąca się debata, Doktorek stoi za swoim punktem na początku miesiąca i nawet po wypróbowaniu tego na własną rękę uważa, że ​​asysta bramkowa jest całkowicie zepsuta w Warzone.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top