Pierwszoosobowa gra przygodowa typu „wskaż i kliknij” Smile For Me pojawi się na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One i Switch wiosną 2023 r.

Pierwszoosobowa gra przygodowa typu „wskaż i kliknij” Smile For Me pojawi się na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One i Switch wiosną 2023 r.

wydawca Kuźnia Spokoju i deweloper LimboLane Pierwsza osoba zostanie zwolniona Gra przygodowa typu „wskaż i kliknij”. Uśmiechnij się do mnie dla PlayStation 5i Seria Xboxi PlayStation 4i Xbox OneI konwertuje cyfrowo wiosną 2023 r., ogłosiły firmy.

Wersje na PlayStation 5, PlayStation 4 i Switch będą również dostępne w fizycznej wersji standardowej i kolekcjonerskiej. Ta ostatnia zawiera kopię gry, pudełko Edycji kolekcjonerskiej, 24 karty kolekcjonerskie Habitician, naklejki na okna, dwustronne akrylowe zawieszki, ściereczkę z mikrofibry, kartę soczewkową, arkusz naklejek, kalendarz Happy Fakts, stemple atramentowe, akrylowe menu i kartę ładowania ścieżka dźwiękowa .

Uśmiechnij się do mnie Po raz pierwszy został uruchomiony na PC przez para 31 maja 2019 r.

Oto przegląd gry na jej stronach produktowych:

O

Klaun o złamanym sercu, krnąbrne duchy i seksowne mechaniczne usta. W obliczu zbliżającego się Wielkiego Wydarzenia pomóż niespokojnym mieszkańcom Habitatu i zdejmij tajemniczą maskę Doktora Habita… zanim będzie za późno.

Uśmiechnij się do mnie to zabawna gra przygodowa typu „wskaż i kliknij”, która przeniesie Cię w samo serce abstrakcyjnego świata! Przytakuj i potrząśnij głową, aby porozmawiać z nowymi przyjaciółmi i rozwiązywać ich zagadki, aby ich rozweselić. Ludzie są dziwni, zagadki trudne, a świat skrywa złowrogą tajemnicę.

Kluczowe cechy

  • Poznaj piękny świat, który skrywa mroczną tajemnicę.
  • Rozwiąż zestaw trudnych zagadek.
  • Porozmawiaj z 23 dziwnymi postaciami.
  • Używaj egzotycznych przedmiotów i kreatywnych rozwiązań, aby odkrywać sekretne historie.
  • Języki: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański i japoński.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Konsole zapowiadają zwiastun

READ  Gracze „Diablo 4” na PS5 trafili na błąd „Nie można znaleźć ważnej licencji”, komentuje Blizzard

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *