Seria telewizorów Sony Bravia XR A80J OLED Smart TV zadebiutowała w Indiach

Nowe Delhi: Sony India zaprezentowało w piątek nowy telewizor BRAVIA XR A80J OLED Smart TV z procesorem Cognitive XR w cenie od 299 990 rupii. Nowa seria BRAVIA XR A80J OLED jest obecnie dostępna w wersjach o przekątnej 164 cm (65 cali), a wkrótce pojawią się dwa dodatkowe ekrany 195 cm (77 cali) i 139 cm (55 cali). Nowy telewizor jest dostępny we wszystkich centrach handlowych Sony, głównych sklepach internetowych i portalach e-commerce w Indiach. Sony Bravia 32-calowy telewizor z platformą Android TV wprowadzony na rynek w Indiach za 30 990 rupii.

„Nowa seria OLED jest zasilana przez procesor XR Cognitive Processor, który wykorzystuje całkowicie nową metodę przetwarzania, która wykracza poza tradycyjną sztuczną inteligencję i została zaprojektowana tak, aby myśleć jak ludzki mózg” – podała firma w oświadczeniu. „Oprócz najlepszej w swojej klasie, ultrarealistycznej jakości obrazu wypełnionej żywym kontrastem, nowy procesor percepcyjny XR zapewnia również niesamowity dźwięk w technologii Sound-from-Picture Reality” – dodała.

A80J łączy wyrazistość 4K z jasnością, kolorami i szczegółami High Dynamic Range (HDR). Posiada technologię Dolby Vision i Dolby Atmos, dzięki czemu można cieszyć się kinowymi dreszczami emocji w domu. Technologia XR Motion Clarity precyzyjnie steruje ruchomymi obrazami w celu zmniejszenia szumów, dzięki czemu obrazy pozostają realistyczne i nie tracą jasności podczas scen o dużej szybkości.

Dzięki technologii XR Sound Position technologia Acoustic Surface Audio+ zapewnia, że ​​dźwięk dochodzi prosto ze środka ekranu dzięki potężnym przetwornikom umieszczonym za telewizorem, które wibrują, tworząc akustykę poruszającą się wraz z obrazem. Dzięki technologii XR Surround, która zapewnia 3D Surround Upscaling, użytkownicy mogą doświadczyć kinowych emocji najnowszych formatów audio, takich jak Dolby Atmos w domu, a także cieszyć się pionowym dźwiękiem przestrzennym z treściami niezgodnymi z Dolby Atmos.

READ  Apple, Google i Microsoft łączą siły, aby przeglądanie sieci było „lepsze”

Technologia przetwarzania sygnału BRAVIA XR umożliwia temu telewizorowi odtwarzanie wielowymiarowego dźwięku, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia. Dzięki kompatybilności z HDMI 2.1, w tym 4K przy 120 kl./s, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i e-ARC w A80J, użytkownicy będą mogli cieszyć się wysokiej jakości fotografią, sportem i grami z natychmiastową akcją na ekranie . Nowa seria telewizorów bezproblemowo integruje się z Google TV, umożliwiając przeglądanie ponad 7 000 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych w ramach usług przesyłania strumieniowego.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 18 czerwca 2021 r. 17:03 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top