Nowy serial detektywistyczny Rian Johnson Peacock

Leon w kurtce.

Gwiazdy Natashy Lyonne pokerowa twarz.
obrazek: paw

„Gdybyś miał jedną supermoc, co by to było?” to jest Pytanie, które zadajemy i zostało zadane miliard razy. I chociaż najczęstsze odpowiedzi to takie „supermoc”, „lot” lub „niewidzialność”,Następny pokaz pokerowa twarz Wrzucanie nowego do miksu: wkapelusz, jeśli możesz mowić, Bez wątpienia, Jeśli ktoś kłamie?

stworzone przez Riana Johnsona (Noże, Ostatni Jedi) i Natashy Lyonne (rosyjska lalka, Amerykanski placek), pokerowa twarz to nowy program, który pojawi się w Peacock od 26 stycznia. W żaden sposób nie został przedstawiony jako serial o superbohaterach.to jest bardziej w zgodzie z coś jak Colombo lub KojakAle nie da się ukryć, że główny bohater, Charlie (grany przez Leona), Ma super moc. Używa go do rozwiązania nowego morderstwa co tydzień. Johnson napisał i wyreżyserował kilka odcinków serialu, które zawierają listę dynamitu talentu. Zobacz najnowszy zwiastun.

pokerowa twarz | Oficjalny zwiastun | Oryginalny paw

Jak powiedzieliśmy, chociaż Charlie ma cudowną i niewyjaśnioną siłę, w żaden sposób program nie jest przedstawiony w ten sposób. Ma bardzo wyraźny klimat lat 70. Jak coś, co można było znaleźć w telewizji jako dziecko w sobotnie popołudnia. Jednak przy oczywistej zdolności Johnsona do opowiadania wspaniałej, dziwacznej historii i takiej obsadzie, oczekiwania nie mogły być większe niż w przypadku tego absolutnie fantastycznego serialu.

A dzięki komunikatowi prasowemu mamy tę szaloną listę tych aktorów, większość z nich Pojawiają się tylko w jednym odcinku. Sprawdź to, w kolejności alfabetycznej: Adrien Brody, Angel Desailly, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frye, Cherry Jones, Chloe Sevigny, Clea Duvall, Colton Ryan, Danielle McDonald, Dasha Polanco, Ellen Barkin , Hong Chau, Jasmine Ayanna Garvin, Jameela Jamil, Joseph Gordon-Levitt, Judith Light, Leslie Silva, Lil Real Howry, Luis Guzman, Megan Suri, Niall Cunningham, Nicholas Cirillo, Nick Nolte, Reed Bernie, Rhea Perlman, Ron Perlman, Rowan Blanchard S Ipatha Merkerson, Sean Paul McGee, Simon Helberg, Stephanie Hsu, Tim Blake Nelson, i Tima Meadowsa.

pokerowa twarz Debiutuje w Peacock 26 stycznia z pierwszymi czterema odcinkami. To nastąpi później.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiaći Gwiezdne WojnyI Star Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości doktor Kto.

READ  Oscar policzek: producent mówi, że policja zaproponowała aresztowanie Smitha

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top