Kendall Jenner reaguje na wirusowe wideo, w którym walczy o cięcie ogórka

Kendall została nazwana „wyróżniającą się” i „daleką od rzeczywistości” po tym, jak Kris Jenner szukała pomocy u ich osobistego szefa kuchni, gdy walczyła z krojeniem ogórków.

Najnowsza odsłona serii rzeczywistości Hulu Kardashianie To była co najmniej kolejka górska.

Dziwne, jak się wydaje, krótki klip siekanych warzyw Kendall stało się popularne po tym, jak fani byli zdumieni tym, jak trudno jest ich znaleźć.


Twitter: badtasticb

Podczas filmu do Kendall dołącza jej mama, Kris Jenner, która pyta, czy chciałaby, żeby szef kuchni zrobił jej przekąskę. Kendall odpowiada: „Sam to robię. Pokroimy ogórki, to bardzo proste”.

Oczywiście za wcześnie Kendall przyznaje, że „boi się”, że przypadkowo się skaleczy, zastanawiając się, jak trzymać warzywa i nóż.

„Idź, dziewczyno”, mówi Kris, po czym uważnie obserwuje córkę, gdy próbuje pokroić przekąskę. Ostrzega: „Bądź ostrożny, bo tego dnia ugryzłam się”.

„Wiem, trochę się boję” — mówi Kendall, wracając do porządku. Zdezorientowany i zastanawiający się, czy ogórki zawierają nasiona, czy nie, 26-letnia modelka mówi dalej do ekipy filmowej: „Zdecydowanie nie jestem dobrym krojem, więc nie powiększaj. W ogóle nie jestem profesjonalistą”.

Żenująco na początku Chris — teraz wyraźnie zaniepokojony — zaprasza swojego osobistego szefa kuchni, aby wziął sprawy w swoje ręce.

Daniel Ventorelli / Getty Images dla amfAR

„Hej, szefie kuchni, chcesz to dla niej wyciąć?” Krzysiek dzwoni. Ale Kendall nalega, aby skończyła przygotowywać przekąskę i zapewnia, że ​​zrobi to sama.

A Chris z pewnością powie ich firmie Scott Disick, że „wybiera posiekanie Kendall”, gdy później dołączy do nich w kuchni.

James Devani / Zdjęcia GC

W krótkim czasie wideo z wymiany jeden na jednego stało się wirusowe w Internecie, a wielu użytkowników mediów społecznościowych zastanawiało się, dlaczego Kendall tak trudno było kroić warzywa.

Jedna osoba napisała: „Właśnie widziałam TikTok Kendall Jenner próbującego pokroić ogórek i jest to najbardziej wstydliwa rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam”.

Właśnie widziałem TikTok Kendall Jenner próbujący pokroić ogórek i jest to najbardziej żenująca rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem.


Twitter: @rundooz7

„Kendall jest legalny, nie umie kroić ogórków Kardashianie Inny napisał: a Chris krzyczy „Kucharz”, aby pomóc jej naprawić swój los”.

Legit Kendall nie wie, jak pokroić ogórek w rodzinie Kardashian Chris krzyczy „Chef”, żeby przyszedł i pomógł jej naprawić swój los 😂


Twitter: @JMorgasms

W rzeczywistości większość użytkowników opisała ten klip jako wizytówkę bogatego i uprzywilejowanego stylu życia Kendall, opisując ją i całą jej rodzinę jako „daleko od rzeczywistości”.

Mike Coppola / Getty Images

Inny napisał: „Ogórek Kendalla w ostatnim odcinku The Kardashians to dosłownie„ powiedz mi, że jesteś bogaty, nie mówiąc mi, że jesteś bogaty ”.

Ogórek Kendall w najnowszym odcinku The Kardashians to dosłownie „Powiedz mi, że jesteś bogaty, nie mówiąc mi, że jesteś bogaty”


Twitter: jessica_peake

Inny powtórzył: „Zawsze wiedziałem, że Kardashianie byli bardzo dalecy od rzeczywistości, ale widok Kendall próbującego pokroić ogórek był dla mnie bardzo trudny”.

Zawsze wiedziałem, że Kardashianie byli tak dalecy od rzeczywistości, ale widok Kendall próbującego uciąć ogórek to dla mnie za dużo.


Twitter:_khnhb

Jedna osoba napisała na Twitterze, nazywając całą sprawę „cringey”: „Wiem, że Kendall nie wie, jak kroić ogórki, to powinno być urocze/zabawne, ale to tak krępujące, że przeżyli tak wiele, że nie mają nie wie nawet, jak prawidłowo kroić owoce/warzywa”.

Wiem, że Kendall nie wie, jak wyciąć opcję, która ma być delikatna/śmieszna, ale bardzo denerwuje to, że mają to, co najlepsze w całym swoim życiu, że nawet nie wiedzą, jak prawidłowo pokroić owoce/warzywa 🙄


Twitter: @anincogNEGROhoe

Ale ogólnie rzecz biorąc, wiele osób było dość oszołomionych tym klipem, nazywając go „tragicznym” i „frustrującym” do oglądania.

Karwai Tang / Getty Images

Jedna osoba napisała na Twitterze: „Koszule ogórkowe Kendall Jenner mogą być najbardziej tragiczną rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem”.


Twitter: @ttoadio

Inny napisał: „Ogórek Kendall Jenner jest najbardziej frustrującą i smutną rzeczą, jaką widziałem od jakiegoś czasu”.

Kendall Jenner Krojenie ogórka to najbardziej frustrująca i smutna rzecz, jaką widziałem od jakiegoś czasu 😮‍💨


Twitter: @Kadeyluz

A po tym, jak rozmowa wywołała tak wiele emocji w Internecie, nie minęło dużo czasu, zanim sama Kendall wskoczyła, by skomentować wszystkie reakcje.

Cytując bezpośrednio z tweeta, który brzmiał: „Próba Kendall Jenner, aby odciąć się od egoistycznego wyboru, jest najbardziej tragiczną rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem”, Kendall dodał w zgodzie: „Tragiczne!”


Twitter: @KendallJenner

Nic dziwnego, że tweet Kendalla również szybko eksplodował, a wielu użytkowników skomentowało dziwną i „tragiczną” wymianę w odpowiedzi.

I chociaż wyraźnie widzi zabawną stronę tego wszystkiego, Kendall w końcu spotkała się z większą krytyką ze strony użytkowników, którzy nadal opisywali ją jako „daleko”.

„Kendall To tragiczne, bo jesteś tak daleko i nie musisz nawet wycinać ogórków. To tragiczne” – napisał jeden z nich.

Kendall To tragiczne, bo jesteś poza zasięgiem i nie musisz nawet wycinać ogórków. To jest tak tragiczne #TheKardashians #KendallJenner https://t.co/tudfk6bgtQ


Twitter: @officialoff1

„Ta scena była straszna do oglądania. To tylko pokazuje, że nie żyją w prawdziwym świecie” – powtórzył inny.

Ta scena była naprawdę bolesna do oglądania. To tylko pokazuje, że nie żyją w prawdziwym świecie 😂 https://t.co/GiEFPcypqR


Twitter: @maisjanesmith

READ  Raport telewizyjny AEW RAMPAGE 13.08.: Odcinek 1, w tym Kenny Omega kontra Christian Cage dla Impact Title, Baker kontra. Aksamit na tytuł dla kobiet

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top