Jim Cramer mówi, że uwielbia te 5 akcji Nasdaq na 2023 rok

Jim Cramer z CNBC przedstawił w czwartek inwestorom listę akcji, które jego zdaniem mogą być wartościowym dodatkiem do portfeli inwestorów.

Wszystkie jego typy są notowane na Nasdaq Composite. Chociaż indeks jest pełen spółek technologicznych, które w zeszłym roku pobiły, według Kramera wciąż istnieją spółki, które mogą dobrze sobie radzić nawet w warunkach recesji.

„W indeksie, który został złożony, obrócony i okaleczony, nadal dobrze czuję się z kilkoma z tych akcji” – powiedział.

Oto jego wybory:

T Mobile

  • Kramer powiedział, że spodziewa się, że firma będzie nadal przejmować udział w rynku od konkurentów.

Farmaceutyki Regeneron

  • „Regeneron ma rozbudowaną ofertę z absurdalnie tanimi zapasami. Myślę, że to naprawdę doskonała sytuacja, zwłaszcza jeśli przewiduje się poważną recesję” – powiedział.

PepsiCo

  • Powiedział, że konkurencyjny gigant napojowy, Procter & Gamble, jest najlepszą firmą zajmującą się pakowanymi towarami konsumpcyjnymi w USA, choć przyznał, że wycena akcji jest nieco wyższa, niż by chciał.

Amerykańska Firma Elektryczna

  • Kramer powiedział, że lubi akcje, ponieważ firma jest dobrze zarządzana, a akcje spółek użyteczności publicznej zwykle dobrze sobie radzą podczas spowolnienia gospodarczego.

drzewo dolara

  • Chociaż lubi akcje w porównaniu z innymi detalistami notowanymi na giełdzie Nasdaq, Kramer powiedział, że nadal je preferuje Firmy TJX.

Zastrzeżenie: Cramer’s Charitable Trust posiada udziały w spółkach TJX.

Jim Cramer mówi, że uwielbia te pięć akcji NASDAQ

Przewodnik Jima Cramera po inwestowaniu

Kliknij tutaj, aby pobrać Przewodnik Jima Cramera po inwestowaniu Brak kosztów, aby pomóc Ci w budowaniu długoterminowego bogactwa i mądrzejszym inwestowaniu.

READ  Kierownik straży pożarnej Olive Garden, który powiedział: „Jeśli twój pies zdechnie, przyprowadź go i udowodnij to”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top