Modernizator zmienia Trylogię GTA, od lepszego deszczu po orzechy w kształcie orzecha

Grand Theft Auto: The Trilogy — edycja ostateczna Wystartował w zeszłym tygodniu i jak dotąd był to bardzo brudny romans. I nie mam na myśli wszystkich Usuń go z nieudanej sprzedaży, mam na myśli, że sama gra to bałagan. Ale na szczęście wkroczyli modderzy, wprowadzając ulepszenia w grze, naprawiając literówki, dodając mnóstwo świetnych opcji graficznych i nie tylko. Jeden z deponentów przymocował nawet nakrętkę na etykiecie pączków Tuff Nut Donuts, które z jakiegoś zagadkowego powodu zostały zaokrąglone.

Chcę o tym najpierw porozmawiać, bo to zabawne. Deweloperzy spłaszczyli nakrętkę. Dlaczego spłaszczyli orzechy? Czy nigdy nie widzieli żołędzi? Czy tak się spieszyli, że nie zdawali sobie sprawy, że ta okrągła rzecz, którą robią, jest w rzeczywistości orzechem?

Wygląda na to, że to był wypadek, choć można by sądzić, że ktoś mógł to zauważyć wewnętrznie. Omówiliśmy „Irastris” na NexusMods, Przywróć mu rzeczywisty kształt orzecha (Zmienili ją jednak na ośmiokątną nakrętkę zamiast oryginalnej nakrętki sześciokątnej.)

Oprócz naprawiania okrągłych nakrętek jest też wiele dobrych modów. Wielu deponentów szukało potrójnego deszczu, który w niezniekształconym stanie jest zalewem grubych białych smug na całym ekranie. lepszy deszcz Według „Instanity666” i naprawa deszczu Według „GTAtrilogyMods” (który stworzył powyższy obrazek porównawczy) obaj sprawiają, że deszcz jest bardziej przezroczysty.

Jeden z deponentów nazywający siebie „Grove Street Games” Edytowanie kilku literówek w restauracji w Chinatown W GTA 3. W przednim oknie wersja Def Ed błędnie pisze „zupy” jako „sops”, wśród innych literówek dobrze napisanych słów w oryginale.

READ  Halo Infinite Pierwsze Fiesta, SWAT i darmowe listy odtwarzania dla wszystkich

Aby uczynić gry bardziej podobnymi do oryginalnych gier, „OussaMax” dokonał modyfikacji o nazwie Spraw, aby Los Santos znów był wspaniały. Został zaprojektowany, aby pomóc „symulować wygląd i styl” starego San Andreas, dodając mgłę, odcień i kilka ustawień odcieni, które pozwalają nadać wszystkim ciepły kolor. Istnieje również mod Radar Vice City, oprócz modyfikowania go Użyj GTA 3 I Starożytne symbole Vice City.

Aby zobaczyć kilka dodatków, sprawdź Nie ma schematów, który usuwa grube białe kontury z pieszych podczas ich kierowania, lub plik Lepiej dostrojony ekran W GTA 3. Jeśli chcesz mieć zabawną grafikę, możesz zmienić grafikę na bardziej kreskówkową w tym trybie To sprawia, że ​​trylogia wygląda jak Telltale.

Trylogia prawie na pewno zawiera więcej niż wszystkie te rzeczy, które wymagają naprawy, ale już to zrobiła Niektóre Błędy, które mogą pozostać. Nie sądzę, że posiadanie samochodu, który rośnie, kręcąc się z boku na bok, jest koniecznie problemem, wiesz?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top