Twitter testuje ocenę „Lubię to według autora” dla odpowiedzi na Twitterze

Może mieć Elona Muska Tymczasowe zawieszenie przejęcia TwitteraJednak to nie powstrzymało platformy mediów społecznościowych przed kontynuowaniem wprowadzania zmian w celu upiększenia aplikacji. Weź Crunch Odkryłem nową etykietę w aplikacji Twitter na Androida, która pojawia się, gdy autorowi tweeta „lubi” odpowiedź na swoją wiadomość. TechCrunch mówi, że Twitter powiedział mu, że firma testuje różne etykiety.
Gdy autorowi tweeta „polubi” odpowiedź na ten tweet, odpowiedź otrzyma odznakę z serduszkiem, po której następuje fraza „autor”. Wskazuje, że odpowiedź spodobała się osobie odpowiedzialnej za oryginalny tweet. Odznakę może wyświetlić osoba, która opublikowała odpowiedź, oraz inne osoby, które przeglądają oryginalną wiadomość i odpowiedzi. Nie jest jasne, czy będzie to reakcja globalna, ale do tej pory pojawiły się doniesienia, że ​​tag „Lubię to autor” pojawił się w wielu krajach.

Etykieta jest podobna do plakietki „Lubię to, co twórca”, która pojawia się w TikTok, gdy subskrybent, który utworzył film w aplikacji, polubi komentarz, który ktoś o nim napisał. Nowy tag pozwoli subskrybentom Twittera popisać się, kiedy celebrytka „polubi” ich tweeta. A jeśli jest coś, czego Twitter jest pełen, to jego celebryci.

Firma gra na muzycznych krzesłach z pracownikami po licytacji Muska o wartości 44 miliardów dolarów w serwisie społecznościowym. A teraz Musk martwi się, że przepłaca za Twittera; Ponieważ liczba użytkowników może być niższa niż wcześniej przyznawała firma, nawet najbogatszy człowiek na świecie musi się upewnić, że nie przepłaci za swój zakup.

READ  New York Times naciska na „nieautoryzowane” archiwum Wordle, aby je zamknąć

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top