Little Falls Foods w Okanagan Falls oficjalnie zamyka swoje podwoje tej jesieni po ciężkim starciu podczas pandemii Nowości

Niezależny sklep spożywczy Okanagan Falls, Little Falls Foods, ogłosił w środę, że jesienią zamknie swoje podwoje.

Praca skoncentrowana i rosła po pierwszym Otwarcie w 2021 roku, Mam nadzieję, że później zapełnię pusty sklep spożywczy w mieście Lokalna umowa międzyrządowa zamknięta.

Najpierw napotkali ciężkie chwile podczas pandemii Próbuję odnowić formularz Skupić się na sprzedaży online, a następnie otworzyć jako mniejszą przestrzeń w stylu magazynu, zapraszając ludzi do składania zamówień spożywczych online.

Gdy biznes się nie poprawił, Little Falls Foods zaczęło modyfikować swoją ofertę i model na podstawie opinii społeczności, zapraszając klientów do zakupów w sklepie, a także do składania zamówień online.

dostawa była Rozszerzony na całym południowym Okanagan społeczności i zmieniły ich zapasy.

„Doceniliśmy możliwość służenia mieszkańcom Okanagan Falls i Southern Okanagan. Niestety, nie byliśmy w stanie zebrać wystarczającego wsparcia, aby być tutaj zrównoważonym” – powiedziała Dalia Millington, jedna z właścicielek sklepu.

„Wiesz, przenieśliśmy się do OK Falls tylko po to, by przynieść jedzenie tutejszym ludziom. Teraz, gdy przeniósł się większy sklep, już tego nie potrzebujemy”.

Rodzinna firma AG Foods firmy Belich przejęła pusty budynek IGA wcześniej wiosną, otwierając drzwi dla Pełna obsługa sklepu w maju.

Podczas gdy Little Falls Foods opuszcza społeczność, nie rezygnuje z posiadania sklepu.

„Znowu się zmieniamy. Tym razem otwieramy sklep spożywczy w 100% bezglutenowy obsługujący dolny kontynent”.

Żywność nieprzywierająca Rozpoczęła się w tym miesiącu, wysyłka do Greater Vancouver i Kanady.

„Naszym planem jest przeprowadzka do Greater Vancouver tej jesieni i prowadzenie tam sklepu spożywczego i usług dostawczych”.

Oficjalna data pozostaje niepewna, ale Millington powiedział. Opuszczą swoją obecną pozycję do 1 października.

„Mamy nadzieję, że ludzie pomogą nam w tym przejściu, robiąc zakupy do samego końca. Sprzedaż w ostatnich miesiącach była bardzo druzgocąca, a nasza sytuacja finansowa pogorszyła się. Sprzedajemy nasze zapasy i sprzęt, a niektóre osprzęt, który pomoże nam w przeprowadzce”.

READ  Sędzia nakazuje zwrot przedmiotów skonfiskowanych podczas aresztowania Meng Wanzhou Nowości

„Jak najszybciej zamierzamy wprowadzić szeroką gamę lokalnych produktów, dopóki oficjalnie nie zamkniemy naszych drzwi”.

Aby sprawdzić Little Falls Foods, Możesz go znaleźć w Internecie tutaj.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top