Kelis mówi, że Beyoncé jest „bezduszna” po użyciu próbki bez pozwolenia

Kelis mówi, że Beyoncé nie poinformowała jej o tym, próbując swojego singla z 1999 roku „Get Along With You” w „Energy”.

Beyoncé ma zaledwie kilka godzin od oficjalnego uruchomienia swojego wyczekiwanego projektu, renesansA Chociaż zrobiła Wyciekły kilka dni temu. Gdy krążyły więcej informacji o projekcie, Bey ujawniła niektóre próbki, których użyła w projekcie, w tym płytę Kellis z 1999 roku „Get Along With You”. Niestety wydaje się, że Beyoncé nie uzyskała zgody Kelly przed użyciem próbki.


Amy Sussman / Getty Images

Fanpage Kellys świętował włączenie piosenkarki do albumu Beyoncé, ale w sekcji komentarzy piosenkarka „milkshake” wydawała się wyrażać swoją frustrację z powodu swojego konta szefa kuchni. Kelis twierdziła, że ​​Beyoncé i Neptune, kto wyprodukował piosenkę, Nie angażowałeś jej w żadną dyskusję na temat użycia próbki.

„Uświadomiło mi się również, że poziom braku szacunku i całkowitej ignorancji wszystkich trzech zaangażowanych stron jest zdumiewający. Słyszałem o tym w taki sam sposób, jak inni. Nic nigdy nie jest takie, jak się wydaje, niektórzy ludzie w tym biznesie nie mają ducha ani uczciwości i wszyscy zostali oszukani”.

Fani byli zszokowani jej twierdzeniami, ale Kelis jasno przedstawiła swoje problemy z przemysłem muzycznym. W 2020 roku to ujawniła Farrell Czad Hugo Nigdy nie zapłacił jej albumów, które dla niej wyprodukowali. Wcześniej była zszokowana swoim rzadkim albumem Kraina czarów pojawiają się w serwisach streamingowych.

Sprawdź jej komentarze poniżej.


READ  Ashley Greene z Twilight odzwierciedla dramat grupy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top