Beyoncé ma zaledwie kilka godzin od oficjalnego uruchomienia swojego wyczekiwanego projektu, renesansA Chociaż zrobiła Wyciekły kilka dni temu. Gdy krążyły więcej informacji o projekcie, Bey ujawniła niektóre próbki, których użyła w projekcie, w tym płytę Kellis z 1999 roku „Get Along With You”. Niestety wydaje się, że Beyoncé nie uzyskała zgody Kelly przed użyciem próbki.


Amy Sussman / Getty Images

Fanpage Kellys świętował włączenie piosenkarki do albumu Beyoncé, ale w sekcji komentarzy piosenkarka „milkshake” wydawała się wyrażać swoją frustrację z powodu swojego konta szefa kuchni. Kelis twierdziła, że ​​Beyoncé i Neptune, kto wyprodukował piosenkę, Nie angażowałeś jej w żadną dyskusję na temat użycia próbki.

„Uświadomiło mi się również, że poziom braku szacunku i całkowitej ignorancji wszystkich trzech zaangażowanych stron jest zdumiewający. Słyszałem o tym w taki sam sposób, jak inni. Nic nigdy nie jest takie, jak się wydaje, niektórzy ludzie w tym biznesie nie mają ducha ani uczciwości i wszyscy zostali oszukani”.

Fani byli zszokowani jej twierdzeniami, ale Kelis jasno przedstawiła swoje problemy z przemysłem muzycznym. W 2020 roku to ujawniła Farrell Czad Hugo Nigdy nie zapłacił jej albumów, które dla niej wyprodukowali. Wcześniej była zszokowana swoim rzadkim albumem Kraina czarów pojawiają się w serwisach streamingowych.

Sprawdź jej komentarze poniżej.