Kup AirPods Pro za 179 USD w Amazon już dziś

Czarny piątek 2021 jeszcze oficjalnie nie nadszedł, ale wyścig sprzedaży już się rozpoczął. Dla znawców technologii Apple, główni sprzedawcy detaliczni mają dla ciebie dobre wieści, ponieważ cena AirPods pro została drastycznie obniżona w okresie świątecznych zakupów. Urządzenia Apple rzadko, jeśli w ogóle, uzyskują duże obniżki cen, więc działaj już teraz, jeśli od jakiegoś czasu szukasz nowej pary wkładek dousznych.

Od czasu debiutu pod koniec 2019 r. AirPods Pro stały się popularne wśród nowicjuszy bezprzewodowych słuchawek dousznych i Klasyczny AirPod Oboje poświęcają się aktywnej redukcji szumów, indywidualnemu dopasowaniu i lepszej jakości dźwięku — nie wspominając o wodoodporności, która pozwala się na nich pocić bez obaw. W rzeczywistości słuchawki douszne są tak podziwiane, że zdobyły ponad 216 000 pięciogwiazdkowych recenzji od klientów, którzy stwierdzili, że świetnie nadają się do noszenia podczas ćwiczeń, wykonywania prac domowych, pracy w domu i wszystkiego pomiędzy.

forbes.comKody promocyjne Amazon | 50% zniżki w listopadzie 2021 | Forbes

Ale dzięki wszystkim dodatkowym funkcjom AirPods Pro mają wyższą cenę niż większość innych bezprzewodowych słuchawek dousznych – dokładnie 249 USD. Więc jeśli chcesz kupić parę, najlepiej poczekać, aż AirPods się wyprzedają, tak jak w okresie zakupów w Czarny piątek. Obecnie Best Buy, NewEgg, Walmart, Amazon i Target obniżyły cenę flagowych słuchawek Apple. Sprawdź poniższe oferty i dodaj tę historię do zakładek, aby być na bieżąco z nadchodzącymi rabatami.

Walmart ma teraz najlepszą ofertę w sieci


Najlepsza dobra oferta kupna, jeśli masz niewykorzystany prezent!


NewEgg ma najdroższą ofertę na tej liście

Apple AirPods Pro z bezprzewodowym etui ładującym


Oferta docelowa jest dobra, jeśli inne są sprzedawane

READ  Pokémon UNITE to nowa gra MOBA, która pojawi się na Switchu, Androidzie i iOS

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top