Chara zostaje siódmym graczem na wyspie na liście protokołów COVID

Weteran, obrońca Zdeno Chara, został siódmym zawodnikiem New York Islanders, który został dodany do listy protokołów NHL COVID-19.

Dyrektor generalny wyspiarzy, Lou Lamoreello, ogłosił ogłoszenie na Chara we wtorek.

Lamoreello powiedział, że rozmawiał z NHL na temat harmonogramu Islanders w poniedziałek i powiedział, że jak dotąd drużyna przygotowuje się do gry w środę przeciwko New York Rangers.

„O ile wiem, nie ma żadnej decyzji”, powiedział Lamoreello. „Przygotowujemy się do gry, chyba że usłyszymy inaczej”.

Napastnicy Josh Bailey, Anders Lee, Keefer Bellows i Ross Johnston oraz obrońcy Adam Bellick i Andy Greene odgrywają rolę w protokole.

National Hockey League przełożyła trzyosobowy mecz Senatu w Ottawie w zeszłym tygodniu po tym, jak w składzie było 10 graczy. Były to pierwsze mecze NHL, które zostały przełożone z powodu COVID w tym sezonie.

„Nie wiem, jaki jest próg”, powiedział Lamoreello. „Myślę, że jest to w rękach lekarzy zarówno z National Hockey League, jak i stowarzyszenia graczy oraz osób z chorobami zakaźnymi. … Zadałem to pytanie, ale nie nie wiem, czy istnieje (konkretna liczba, która spowodowałaby a) odroczenie).

A wyspiarze, którzy stracili sześciu graczy z rzędu, ogłosili, że pomocnik Brock Nelson opuści dwa do czterech tygodni z powodu kontuzji dolnej części ciała.

Nelson ma dziewięć bramek i dwie asysty w 15 meczach w tym sezonie.

Napastnik Anatolij Gołyszew i obrońca Thomas Hickey z Bridgeport zostali we wtorek powołani z AHL.

„Będziemy nadal robić to, co kontrolujemy”, powiedział Lamoreello. „Nie możesz zajmować się rzeczami, które są poza twoimi rękami”. „Z pewnością są to trudne czasy, ale nadal będziemy koncentrować się na graczach, których mamy, na naszych możliwościach, aby w razie potrzeby zastąpić graczy i pozostać tak pozytywnymi, jak to tylko możliwe”.

READ  Coca-Cola kosztowała Coca-Coli 4 miliardy dolarów, zagrożona grzywnami za zaniedbanie Ronaldo

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top