Aktualizacja Pixel Buds dodaje przydatne narzędzie do szybkiego dostępu do Ustawień

Pixel Buds firmy Google są świetne, nawet jeśli nie są najlepsze na rynku ani nie są bogate w funkcje. ten Druga generacja słuchawek Pixel Buds Spraw, aby był całkowicie bezprzewodowy i Pixel Buds Seria A Uczyń go dostępnym dla wszystkich. Wszystkie te modele są niesamowicie zintegrowane z aplikacjami i usługami Google i przybliżają Asystenta Google do ucha. Jeśli kiedykolwiek musiałeś szybko dostosować ustawienia w Pixel Buds, dostęp do menu jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek.

W najnowszej aktualizacji aplikacji Pixel Buds, wersja 1.0.3909, Google dodał poręczne narzędzie, za pomocą którego można szybko uzyskać dostęp do ustawień w Pixel Buds (Przez 9to5Google). Aby znaleźć widżet, po prostu zaktualizuj aplikację, przejdź do panelu widżetów telefonu i wyszukaj „Pixel Buds”. Stamtąd umieść go na ekranie głównym, dotknij Pąki i gotowe.

Narzędzie Pixel Buds do ustawień. Kredyty obrazkowe: 9to5Google

Wcześniej sposób uzyskiwania dostępu do ustawień Pixel Buds różnił się w zależności od urządzenia. Jeśli masz telefon z Androidem inny niż Pixel i korzystasz z aplikacji Pixel Buds, stuknięcie w aplikację wystarczyło, aby uzyskać dostęp do ustawień, ponieważ aplikacja służyła jako aplikacja towarzysząca. Na Pixelach jest jednak inaczej – wszystkie te funkcje są wbudowane w ustawienia urządzenia, więc użytkownicy będą musieli przejść do aplikacji Ustawienia, dotknąć podłączonych urządzeń, a następnie dotknąć ikony koła zębatego obok Pixel Buds. Wyraźnie widzimy, dlaczego użytkownicy Pixela chcą korzystać z tego narzędzia – obecny proces może być bardziej kłopotliwy niż pomocny.

Kliknięcie widżetu przeniesie Cię bezpośrednio do ustawień Pixel Buds, gdzie możesz sprawdzić aktualizacje oprogramowania układowego, dostosować gesty, zmodyfikować ustawienia Asystenta i nie tylko. Możesz teraz pobrać aktualizację ze Sklepu Google Play.

Pąki Google Pixel
Pąki Google Pixel

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top