Kto mógłby wygrać Buffalo Sabres #1 w drafcie NHL 2021? Asesorzy identyfikują dziesiątki najlepszych kandydatów

Loteria na NHL Draft 2021 odbyła się w środę wieczorem, ale domniemany wybór nr 1 nie oglądał. Zamiast tego Owen Power spał.

„Jesteś nerwowy?” Ryan Hardy, były dyrektor generalny Chicago Steel, wysłał w środę wiadomość tekstową do obrońcy. Siła była na Łotwie, gdzie grała z Kanadą na Mistrzostwach Świata Mężczyzn IIHF. Wysłał do Hardy’ego SMS-a, kiedy obudził się w czwartek.

– Lol, nie. Nie denerwowałem się – odparł Bauer.

„Pomyślałem:„ Dobra, powodzenia przyjacielu, baw się dobrze ”- powiedział Hardy. „On powiedział 'Dzięki, jesteś piękna’”.

Hardy śmieje się, przypominając sobie rozmowę. – Tak to jest – powiedział Hardy. „Kocham tego dzieciaka. Nic mu nie będzie przeszkadzać”.

Projekt NHL 2021, który faktycznie odbędzie się 23 i 24 lipca, był wyzwaniem dla oceniających NHL. Z powodu pandemii wiele mniejszych lig, lig uniwersyteckich i międzynarodowych nie rozegrało pełnego sezonu. OHL, jedna z najlepszych lig juniorskich w Kanadzie, nigdy nie grała. Większą część eksploracji przeprowadzono za pomocą wideo, a nie typowych osobistych ocen.

Co więcej, w ubiegłym roku nie było zgody co do jasnego i ostatecznego wyboru nr 1 dla serii, takiej jak Alexis Lafreniere (2020), Jacka Hughesa (2019) lub Rasmus Dahlin (2018).

Ale Bauer, urodzony w Kanadzie lewy obrońca, który spędził ostatni sezon grając dla University of Michigan, został faworytem. Buffalo Sabres mają zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Ekspansja umieściła Seattle Kraken na drugim miejscu.

„Myślę, że Owen Power będzie prawdopodobnie numerem jeden, ponieważ wszyscy tak mówią” – powiedział jeden z skautów NHL. „I zwykle o tej porze roku, cokolwiek wszyscy mówią, prawdopodobnie się wydarzy”.

Więc kto jest siłą?

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top