Maple Leafs dodaje Ritchiego, może wypełnić wakat w górnej linii

Po draftu NHL, bezpłatnej agencji i innych pozasezonowych ruchach, NHL.com sprawdza, gdzie każda drużyna przygotowuje się do sezonu zasadniczego 2021-22, który rozpocznie się 12 października. Dziś Toronto Maple Leafs:

Sezon 2020-21: 35-14-7, pierwszy w północnej Szkocji; Przegrana w pierwszej rundzie play-off o Puchar Stanleya

Główne przyjazdy

Piotr Marazek, g: 29-latek podpisał trzyletni kontrakt 28 lipca po tym, jak w zeszłym sezonie był ograniczony do 12 meczów z Carolina Hurricanes z powodu kontuzji. Był 6-2-3 z 2,06 gola do średniej, 0,923 procentu obrońców i trzema zamknięciami w sezonie zasadniczym oraz 1-1 z 3,90 GAA i 0,873 procentem obrońców w dwóch meczach Pucharu Stanleya. … Nick Ritchie, F: 25-latek podpisał dwuletni kontrakt 31 lipca. Zdobył 26 punktów (15 bramek, 11 asyst) w 56 meczach w sezonie zasadniczym z Boston Bruins w zeszłym sezonie i cztery punkty (jeden gol, trzy asysty) w 11 meczach play-off. Richie powinien pomóc w wymianie granulek Zach Heyman. … Dawid walczy, F: 26-latek podpisał dwuletni kontrakt 28 lipca po zdobyciu 12 punktów (1 gol i 11 asyst) w 56 meczach dla Chicago Blackhawks w zeszłym sezonie. … Ondrej Casey, F: 25-latek podpisał roczny kontrakt 30 lipca po tym, jak w zeszłym sezonie był ograniczony do trzech meczów z Bruins z powodu kontuzji górnej części ciała. Zdobył 97 punktów (43 gole, 54 asysty) w 207 meczach NHL… Michael Banting, F: 25-latek podpisał dwuletni kontrakt 28 lipca po zdobyciu 13 punktów (10 bramek, 3 asysty) w 21 meczach z Arizona Coyotes w zeszłym sezonie.

[RELATED: Complete Team Reset coverage]

Główne wyjazdy

Fryderyk Andersen, g: Zgodził się na dwuletni kontrakt z Hurricanes w dniu 28 lipca. Andersen był ograniczony do 24 meczów (23 startów) z powodu kontuzji dolnej części ciała w zeszłym sezonie, kiedy miał 13-8-3 z 2,96 GAA. 895 procent oszczędności. … Zach Heyman, Ph: Podpisał siedmioletni kontrakt z Edmonton Oilers 28 lipca, po zdobyciu 33 punktów (15 bramek, 18 asyst) w 43 meczach w sezonie zasadniczym i jednego gola w siedmiu meczach play-off w zeszłym sezonie. … Joe Thorntona, F: Podpisał roczny kontrakt z Florida Panthers 13 sierpnia. Thornton wkracza w swój 24. sezon w National Hockey League po zdobyciu 20 punktów (pięć goli, 15 asyst) w 44 meczach w sezonie zasadniczym i jednego gola w siedmiu meczach play-off w zeszłym sezonie. … Zach Bogosian, Dr: 28 lipca podpisał trzyletni kontrakt z Tampa Bay Lightning, drużyną, z którą wygrał Puchar Stanleya w 2020 roku, zaliczył cztery asysty w 45 meczach w sezonie zasadniczym i jedną asystę w siedmiu meczach play-off w zeszłym sezonie. … Nick Foligno, F: Podpisał dwuletni kontrakt z Bruins 28 lipca po zdobyciu 20 punktów (siedem goli, 13 asyst) w 49 meczach w sezonie zasadniczym z Columbus Blue Jackets i Maple Leafs w zeszłym sezonie. Foligno miał jedną asystę w czterech play-offach. … Alex Galchenyuk, P: Jest nieograniczonym wolnym agentem po zdobyciu 13 punktów (pięć goli, osiem asyst) w 34 meczach sezonu zasadniczego z Ottawa Senators i Maple Leafs w poprzednim sezonie. Zdobył cztery punkty (jeden gol, trzy asysty) w sześciu barażach. … David Ritch, g: Podpisał roczny kontrakt z Nashville Predators 28 lipca po przejściu 5-8-2 z 2,86 GAA, 901 obronami i jednym zamknięciem w 19 meczach (15 startów) z Calgary Flames i Maple Leafs w zeszłym sezonie. … Dave Huxtall, asystent trenera: Został mianowany trenerem ekspansji w Seattle Kraken w dniu 24 czerwca.

READ  Blue Jays spodziewają się powołać Rafaela Dullesa na spotkanie

Na krawędzi

Nicholas Robertson, P: 19-latek dostanie szansę na zajęcie pierwszej dziewiątki po zdobyciu jednej asysty w sześciu meczach NHL i zdobyciu 16 punktów (5 bramek, 11 asyst) w 21 meczach dla Toronto Marlies z NHL w zeszłym sezonie. … Rasmus Sanden, Dr: Odejście Bogosiana powinno oznaczać regularną rolę dla 21-latka, który zaliczył cztery asysty w dziewięciu meczach sezonu zasadniczego z Maple Leafs i strzelił jednego gola w pięciu meczach play-off w zeszłym sezonie. Powinien też zobaczyć czas w momencie gry o władzę.

Nadal potrzebują

Głębokość naprzód po odejściu Heymana, Thorntona, Foligno i Galiciniuka. kto dołączy? Auston MatthewsI Mitchell MarnerI John Tavares I William Nylander W pierwszej szóstce? Toronto jest pełne ciężaru z przodu i musisz zdobyć kilka pomniejszych punktów, aby to poprzeć.

Powiedzieli to

„Jest bramkarzem, więc to bardzo ważna pozycja dla wszystkich. Mieliśmy szczęście, że już ich mamy Jack Campbellktóre mocno czujemy. Po prostu czuliśmy, że musimy znaleźć dla niego silnego partnera, aby mieć jak najlepszy tandem. Czuliśmy, że osiągnęliśmy to z Peterem Merzkiem.” Dyrektor Generalny Kyle Dupas

koncentracja na wyobraźni

Silne przywiązanie Mrazka czyni go jednym z dziesięciu najlepszych bramkarzy fantasy, z zastrzeżeniem, że będzie w oznaczonym czasie z Campbellem. Jednak praca Mrazka w ciągu trzech sezonów z Hurricane’ami (50-32-8; 2,48 GAA, 0,911 oszczędności; 10 blisko) wystarczy, aby zrekrutować go do środkowych rund, a on będzie miał mnóstwo wsparcia bramkowego ze strony klonu. Liście, aby dać mu czapkę wysokiego zysku. – Rob Reese

Oczekiwany skład

Nick Ritchie – Auston Matthews – Mitchell Marner

Alexandre Kervot – John Tavares – William Nylander

Michael Banting – David Kampf – Ilja Michejew

Wayne SimmondsJason Spiza – Nicholas Robertson

Morgan RileyTJ Brody

Jake MuzinJustin Hall

Rasmus Sanden – Travis Dermott

Jack Campbell

READ  Podsumowanie: CF Montreal 3, Toronto FC 1

Piotr Marazek

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top