Kontrakty terminowe na akcje wzrosną przed średnim terminem

Akcje wahały się we wtorek, ponieważ inwestorzy oczekiwali na wynik wybory śródokresowe w Stanach Zjednoczonych

Indeks S&P 500 (^ Grupa Salaficka ds. Przepowiadania i Walki) wzrósł o 1,3%, podczas gdy Dow Jones Industrial Average (.^ DJI) Wzrósł o 1,5%. Ciężki pojazd technologii Nasdaq (^ dziewiąty) spadła o 0,05% podczas popołudniowego handlu.

w poniedziałek, Akcje amerykańskie wzrosły Kolejny tydzień przed potencjalnymi wydarzeniami na rynku: zyski przedsiębiorstw, wybory w połowie kadencji i dane o inflacji.

Inwestorzy koncentrują się na wtorkowych wyborach w połowie kadencji, które określą kontrolę nad Izbą i Senatem do końca pierwszej kadencji prezydenta Joe Bidena. Historycznie Wall Street faworyzowała podział Kongresu lub Białego Domu, z impasem politycznym, który może utrudnić poważne zmiany polityczne, konsekwencją Inwestorzy postrzegają to jako korzystne dla akcji.

Zgodnie z najnowszym badaniem klientów JPMorgan, 39% respondentów było podzielonych co do tego, czy wybory śródokresowe w USA będą pozytywnym katalizatorem dla rynków ryzyka, podczas gdy 21% spodziewało się negatywnych reperkusji. Niezależnie od zwycięzcy, niektórzy stratedzy twierdzą, że średnioterminowe wyniki mają „skromny” wpływ na rynki finansowe.

„Ogólne krótkoterminowe skutki wyborów śródokresowych w USA w 2022 r. są bardzo skromne dla rynków walutowych” – napisała w notatce do klientów analityk JPMorgan FX, Mira Chandan. W związku z tym, decyzje Fed w zakresie polityki pieniężnej powinny nadal otrzymywać więcej ukierunkowania niż jakiekolwiek nowe duże pakiety fiskalne. Jedną z alternatyw, którą warto wycofać, jest ryzyko ponownej niepewności wokół pułapu zadłużenia”.

NEW YORK, NY – 13 września: Handlowcy pracują na parkiecie nowojorskiej giełdy podczas popołudniowego handlu 13 września 2022 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Michael M. Santiago/Getty Images)

w przeciwnym razie Przedmiot uważnie obserwowany w tym tygodniu Publikacja danych o inflacji za październik nastąpi w czwartek. Ekonomiści ankietowani przez Bloomberg prognozują główny CPI w rocznym tempie 7,9%, w porównaniu z 8,2% w poprzednim miesiącu. Nawet jeśli raport pokazuje, że ceny zaczynają spadać, bazowy CPI jest znacznie powyżej strefy komfortu Fed.

READ  Eksperci: Kryptowaluta nie uratuje Rosji przed sankcjami | Wiadomości o kryptowalutach

Szef działu instrumentów o stałym dochodzie w Franklin Templeton, Sonal Desai, powiedział: Yahoo Finance na żywo w poniedziałek. „I nie sądzę, że połączenie tego w połączeniu ze stosunkowo wysokimi liczbami miejsc pracy, które uzyskaliśmy w piątek, nie da Fedowi większego pocieszenia pod względem zmiany kursu, którą prezes Powell nakreślił w zeszłym tygodniu.”

Niektóre banki z Wall Street, w tym UBS, spodziewają się, że Stany Zjednoczone będą zmierzać w kierunku „twardego lądowania”. W rzeczywistości prezes Rezerwy Federalnej, Jerome Powell, powiedział w zeszłym tygodniu, że droga do osiągnięcia „Miękkie lądowanie” zawęziło się Ponieważ Fed nie zaobserwował niskiej inflacji.

Ekspansja gospodarcza Stanów Zjednoczonych już teraz wydaje się być niestabilna. Po jednej z najszybszych od kilkudziesięciu lat ponownej oceny polityki pieniężnej, pełne efekty wciąż są widoczne, Jonathan Bingle, dyrektor zarządzający i główny ekonomista USA w UBS, napisał w raporcie World Economic and Market Outlook na lata 2023-2024.

„Zważywszy, że w wyniku pandemii w gospodarce Stanów Zjednoczonych utrzymuje się znaczna nierównowaga, spodziewamy się, że 2023 r. przyniesie albo kurczenie się gospodarki, albo korektę. Dobrą wiadomością jest rozwiązanie napięć, które naszym zdaniem podniosą amerykańską gospodarkę poza 2023 na lepsze lata przyjść.

Tymczasem w Nowa notatka Goldman Sachs, Główny ekonomista Jan Hatzius ocenił prawdopodobieństwo recesji w USA w ciągu najbliższych 12 miesięcy na 35% w obliczu agresywnych ruchów zaostrzających politykę banku centralnego.

„Nadal widzimy bardzo rozsądną czterostopniową ścieżkę bez stagnacji od gospodarki o wysokiej inflacji dzisiaj do gospodarki o niskiej inflacji w przyszłości” – napisał Hatzius w nocie.

Raporty o zarobkach również pojawiały się we wtorek. Wśród najważniejszych:

  • Planeta fitness (): siłownia Raportowane zyski w III kwartale Przychody przekroczyły oczekiwania i podniosły całoroczne oczekiwania dotyczące wzrostu, ponieważ członkostwo osiągnęło rekord, powracając do trendów sezonowych sprzed pandemii.

  • Dupont de Nemours (DD): gigant chemiczny rozprzestrzenianie się impulsów do zysków za trzeci kwartał i potwierdziły prognozy na cały rok.

  • Norwegian Cruise Line Holdings Ltd. (NCLH): operator linii wycieczkowych W trzecim kwartale odnotował mniejszą niż oczekiwano stratę Przy przychodach, które przekroczyły oczekiwania i jako miara skorygowanych zarobków, osiągnął rentowność po raz pierwszy od początku pandemii.

  • Korporacja Lordstown Motors (jeździć): Producent samochodów elektrycznych odnotował we wtorek większą stratę w trzecim kwartale niż oczekiwano. Jednak akcje nabrały rozpędu po tym, jak producent iPhone’a Foxconn powiedział, że zainwestuje do 170 milionów dolarów w start-up, kupując akcje uprzywilejowane i 18,3% akcji zwykłych. Zgodnie z oświadczeniem wydanym pod koniec poniedziałku.

READ  Wirusowe nagranie przedstawia mężczyznę z psem-przewodnikiem, usuwanego z restauracji Kitchenera

Disneya (dis), AMC Entertainment Holdings (AMC), potwierdzone zasoby (AFRM) i Lucid Group, Inc. (LCID), aby zgłosić zarobki po tym, jak we wtorek zadzwonił dzwonek.

W wiadomościach korporacyjnych Kohl ogłosił, że CEO Michael Gass odchodzi Po zmianie kierownictwa Cole został dyrektorem generalnym Levi Strauss & Co.

w innym miejscu, Handlowane kryptowaluty Mniej, ponieważ Binance, największa na świecie firma zajmująca się kryptowalutami, zawarła umowę z FTX Sama Bankman-Fried na zakup Wymień kryptowalutę na nieujawnioną kwotę. Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła o 57% z 2,18 biliona dolarów do 936 miliardów dolarów.

Na rynku obligacji rentowność 10-letniego Skarbu Państwa wzrosła we wtorek o 4,205%. Tymczasem rynki ropy naftowej, ropa Brent, międzynarodowy benchmark, osłabiły się drugi dzień, spadając do 97,71 USD za baryłkę. The Indeks dolara amerykańskiego Ślizgaj się trochę później spadać bardziej W ciągu ostatnich trzech sesji handlowych od 2020 roku.

Danny Romero, reporter Yahoo Finance. Śledź ją na Twitterze Umieść tweeta

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze wiadomości giełdowe i dogłębną analizę, w tym wydarzenia, które poruszają akcje

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe od Yahoo Finance

Pobierz aplikację Yahoo Finance dla jabłko lub Android

Śledź Yahoo Finance na ŚwiergotA FacebookA InstagramA FlipboardA LinkedInA youtube

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top