Drake i 21 Savage zostali pozwani za używanie nazwy Vogue do promowania nowego albumu | kaczor

Raperzy Drake i 21 Savage zostali pozwani przez Conde Nastwydawca magazynu Vogue, rzekomo użył nazwy Vogue bez pozwolenia, aby promować swój nowy album, Her Loss.

Condé Nast twierdził, że muzycy Akcja promocyjnaA W tym ponad 135 milionów obserwujących w mediach społecznościowychJest on zbudowany „w całości” na nieautoryzowanym użyciu znaków towarowych i fałszywych oświadczeń Vogue, które pojawią się na następnej okładce Vogue, oraz z „miłością i wsparciem” wieloletniej redaktorki magazynu, Anny Wintour.

„Wszystko jest nie tak. W poniedziałkowej nocy w sądzie federalnym na Manhattanie złożono skargę, w której Condé Nast nic z tego nie podał”.

Condé Nast powiedział, że oskarżeni stworzyli również fałszywy numer Vogue, który był rozpowszechniany w głównych aglomeracjach miejskich, wraz z plakatami naśladującymi projekt Vogue.

Powiedziała, że ​​rezultatem było „niewątpliwe” zamieszanie wśród opinii publicznej, w tym mediów, które promowały Drake’a i 21 brutalnych Jak „nowe gwiazdy okładki” magazynu Vogue.

Larry Stein, adwokat oskarżonych, odmówił natychmiastowego komentarza we wtorek i jeszcze nie rozpatrzył skargi.

Condé Nast, znany również jako Advance Magazine Publishers Inc, domaga się co najmniej 4 milionów dolarów (3,5 miliona funtów) odszkodowania lub potroi dochody oskarżonych z „fałszywego” albumu i magazynu. Domaga się również odszkodowań karnych i zaprzestania wszelkich naruszeń znaku towarowego.

Jego utrata spotkała się z mieszanymi recenzjami od czasu wydania 4 listopada.

Condé Nast powiedział, że od 31 października wielokrotnie próbowała rozwiązać swoje spory z nią kaczorz Toronto i 21 Savage z Atlanty.

„[The] Powiedziała, że ​​rażące lekceważenie przez oskarżonych praw Condé Nasta nie pozostawiło jej innego wyboru, jak tylko wszcząć procedurę.

READ  Kelly Ripa „Co zrobiłaby” mieszkając z Regisem Philbinem, gdyby wiedziała o trudnościach za kulisami

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top