Szczegóły Deadpool 3 udostępnione przez Ryana Reynoldsa – / Film

Minęły trzy lata, odkąd nasz ulubiony anarchistyczny najemnik pojawił się na dużym ekranie, ale przynajmniej wiemy martwa lista Powoli toruje sobie drogę. Ponieważ został potwierdzony jako nowy dodatek do MCU, niewiele słyszeliśmy o tym, co nas czeka Deadpool 3, Jednak Ryan Reynolds Zaczął otwierać się na niektóre dyskusje na temat filmu.

Promując kolejną wersję wolny człowieki zapytał Reynolds Niezależnie od tego, czy fani zobaczą postać najpierw na nadchodzącej solowej wycieczce, czy jako część projektu MCU. Reynolds powiedział:

„Myślę, że oba są usprawiedliwione. Myślę, że zawsze będziesz się włóczył, gdy wszyscy oczekują, że będziesz się włóczyć, jeśli chodzi o tę postać. Dopóki Disney jest otwarty na robienie bardzo różnych lub bardzo odmiennych zastosowań Deadpool, kopie to, człowieku , Myślę, że to wszystko jest bajeczne.

Wygląda na to, że plany dotyczące kolejnego występu Deadpoola nie zostały jeszcze ustalone, co ma sens Napięty harmonogram Reynoldsa Kilka projektów MCU jest już w produkcji. Oczywiście, nawet bez trzeciego filmu, który ma trafić do kin, czy jakiegokolwiek planowanego pojawienia się w MCU, Ryan Reynolds ma talent do znajdowania wymówek, by nosić maskę Deadpoola. Reynolds, przebrany, a jego postać pojawiła się na jego kanale Youtube, nawet używając postaci Promocja jego kolejnego filmui wolny człowiek. Niedawno zrobił to razem z Thor: Miłość i grzmot Reżyser i aktor Korg Taika Waititi. Reynolds powiedział o tym: „Uwielbiałem pomysł grania w Deadpoola i Korga w niektórych materiałach marketingowych, biorąc pod uwagę, że Taika [Waititi] A ja jestem w filmie. Więc muszę podrapać swędzenie, i tak nieuchronnie.

Sądząc po jej głosie, Reynolds nie wydaje się być zbyt długo z dala od postaci, więc prawdopodobnie można bezpiecznie oczekiwać kolejnych występów Deadpoola tu i tam… nawet gdy trzeci film jest wciąż w fazie rozwoju.

Co niewiele wiemy o Deadpool 3

Siostry Molino, Wendy Molyneux, i Lizzie Molyneux Loughlin Wybrany do napisania scenariusza Deadpool 3. Siostry słyną z pracy w Bob Burger I do udziału w tworzeniu serialu animowanego, Wielka Północ. Oczywiste jest, że Reynolds powróci jako główny bohater i podzielił się swoją nadzieją na dalsze ulepszanie postaci z każdym występem. Reynolds powiedział:

“Deadpool to dla mnie rodzaj chodzenia po linie, który powoduje niepokój. Zawsze myślę, że kiedy Deadpool ma rację, mówię z doświadczenia martwa lista 1 i 2, powinienem zrobić to o 30-40% lepiej niż jest. Nawet jeśli w tej chwili mówię: „To super, ta chwila!” Potem zatrzymuję się i mówię: „Cóż, to powinno być o 30% lepsze niż jest”.

Pomimo przejścia z Foxa do Disneya, martwa lista Oczekuje się, że utrzyma swoją ocenę R – ogromny ciężar na barkach fanów. Trudno sobie wyobrazić brutalnego najemnika, który nie jest w stanie powiedzieć tego, co mu się podoba lub gorzej, mając swoje działania zdegradowane do rangi grzecznej PG-13. Zachowanie tego, co czyni postać wyjątkową, jest kluczowe, ponieważ przede wszystkim podkreśla jego sukces.

Tak więc po dołączeniu do MCU, trzecia wycieczka Deadpoola będzie pierwszym filmem MCU z oceną R i będzie najbardziej zabawną, dzięki czemu będzie pierwszym samoświadomym bohaterem. W poprzednich filmach postać odwoływała się do ograniczeń studia, które uniemożliwiają „większym” X-Men z jego filmów, ale nadal dzieli się wieloma dziwnymi rzeczami z tymi, którzy się pojawili. Ekscytujące jest wyobrażenie sobie komentarza, który mógłby stracić na rzecz Avengers (lub nawet fuzji Fox-Disney, jeśli jest wystarczająco odważny).

Świetne posty z całej sieci:

READ  Roger Waters z Pink Floyd odrzucił ofertę Facebooka „ogromnej, ogromnej sumy pieniędzy” na użycie piosenki, nazywając Zuckerberga „jednym z najpotężniejszych idiotów na świecie”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top