Komu sprzedawany jest Matthew Tkachuk?

Płomienie Calgary przed nami Mateusz TkaczukZbliża się data arbitrażu 11 sierpnia, ale teraz wiemy, że to tylko kwestia czasu, zanim złoży sprawę w innym zespole NHL. Tkachuk powiedział Flamesowi w tym tygodniu Nie podpisze się ponownie na dłuższą metęAlbo wymusić handel teraz, albo pozwolić mu chodzić bez ograniczeń jako wolny, nieograniczony pracownik następnego lata. Czy w przypadku zespołów, które już dużo wydały w okresie darmowej agencji, jest dobry handel w Tkachuk z zespołem, z którym chcą zostać?

Rzadko zdarza się, aby ograniczony wolny agent był w stanie wymusić zmianę w takim widoku, zwłaszcza w kalibrze Tkachuka. Jeden z najlepszych skrzydłowych w lidze (i ogólnie najlepszy napastnik), jego unikalny branding i zdolność do zdobycia ponad 100 punktów to niezwykle cenny pakiet. Ukończył kampanię 2021-22 z 42 bramkami, 62 punktami i 104 punktami, wszystkimi szczytami kariery, zdobywając głosy na Hart and Silk Awards.

Wyjeżdża jednak z Calgary, by dołączyć do swojego byłego kolegi z drużyny Johnny Goudro Jako wybitni gracze, którzy opuszczą zespół latem tego roku. Dorastając w St. Louis, a jego ojciec Keith nadal pracuje z zespołem, potencjalny związek między The Blues i Tkachuk od dawna jest tajemnicą poliszynela. Niebiescy podobno rozmawiali z Calgary na temat Tkachuka, a St. Louis również znajdował się na małej liście drużyn, z którymi Tkachuk zaakceptowałby handel.

Chociaż raport został zakwestionowany i nie zweryfikowany, Vegas, Floryda, Nashville i Dallas również były drużynami, z którymi Tkachuk podpisze długoterminową umowę. Chociaż limit dla większości z tych zespołów nie jest korzystny, Nashville i Dallas mają większe pole manewru niż reszta, jeśli chodzi o zbywalne aktywa, które zmierzałyby w innym kierunku.

Czytelnicy PHR – gdzie kończy się Tkachok na rozpoczęcie sezonu 2021-22? Czy w końcu wrócił do swojego domu w St. Louis, czy zespół czarnych koni go zmiótł, czy też związek między nim a Calgary jakoś został uratowany?

READ  Landeskog strzelił dwa gole, lider NHL Avs pokonał Red Wings

Użytkownicy mobilni, kliknij tutaj głosować!

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top