Zmienia arkusze składu przed meczami w Kalifornii

Treść artykułu

Somerlin, Nevada – Kiedy jechali na zachód, pojawiły się ruchome części składu Maple Leafs.

Reklama 2

Treść artykułu

Pomiędzy poniedziałkową porażką w Las Vegas a czwartkowym meczem w San Jose dodali Philipa Kralla do obrony, która składała się z co najmniej sześciu mężczyzn w pierwszych dwóch meczach wyjazdu, bluesowiec Jake Muzin przeszedł do rezerwy z długimi kontuzjami, a prawy skrzydłowy Kyle Clifford przesunął się do rezerwy rannych.

Treść artykułu

Chociaż wyniki MRI Clifforda po jego nieszczęśliwym wypadku w poniedziałek w Las Vegas nie wróciły, gdy Leafs polecieli do San Jose, będzie co najmniej tydzień drogi.

READ  Svechnikov, huragany pokonują stolice w karach

Treść artykułu

Podczas gdy oznaczenie LTIR nie jest nieoczekiwane z powodu kontuzji szyi, Muzzin dołącza do bramkarza Matta Murraya i obrońców Timothy’ego Liljegrena i Jordie Benna. Dwóch ostatnich wkrótce powrócą i mogą teraz znaleźć się w 23-osobowym składzie bez Muzzina.

W tej chwili Karl o długości 6 stóp i 2 cm jest tutaj, trener Sheldon chce zobaczyć, jak widzi, jak widzi w pewnym momencie wybór piątej rundy 2018, z ponad 70 meczami AHL na swoim koncie i wieloma bliskimi połączeniami, gdy skład się nadrabia .

Reklama 3

Treść artykułu

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Ząb mądrości

Wayne Symonds i Clifford nie będą w drużynie co noc, ale ich wpływ znacznie przekracza 60 minut.

Wraz z odejściem Jasona Spezzy, dwóch czwartych graczy zajęło stanowisko probiercze dla drużyny, która potrzebuje przypomnienia, jak trudno było stworzyć NHL, pozostać tam i przydałoby się trochę zębów mądrości.

„Nie chodzi o to, co robią, chodzi tylko o to, kim są” – powiedział Keefe, zanim Clifford przeniósł się do rezerwy kontuzjowanej.

„Nie wchodzą do (garderoby) i nie wygłaszają przemówień, po prostu tam są. Przeszli wiele w swojej karierze i przeszli wiele z naszym zespołem i naszą organizacją. historii, mają powiązania z naszymi graczami.

„Posiadanie ich w pobliżu naturalnie podnosi morale grupy, a wtedy oczywiście to, co wnoszą na lodzie, jest inne i wyjątkowe”.

Reklama 4

Treść artykułu

Sezon nie zaczął się w ten sposób dla duetu 34-letniego Symondsa, który zaliczył 1000 występów, i 31-letniego Clifforda, zdobywcy trofeum w Los Angeles. Obydwa zostały uchylone w ramach pierwszego kryzysu płacowego w Toronto, a Symonds zdecydował się nie informować Marlies po tym, jak unikał Pałacu przez całą swoją karierę.

READ  2022 uczestników NHL All-Star Skills ogłoszono dla Las Vegas

Następnie Murray został ranny, oszczędzając miejsce. Obaj napastnicy zostali dodani do tej wyprawy, po części po to, by wzmocnić drużynę, której umiejętności piłkarzy stawały się coraz trudniejsze we wczesnych meczach. Połączyli się, zdobywając czwartą passę gola w Winnipeg, aby zarobić kolejny start w Vegas, chociaż skład jest w ciągłym ruchu, a trzech zdrowych drapieżników pragnie powrotu.

„Dla pozostałych graczy, którzy konkurują na tych stronach, są tu nowi i nadal będą czuli się komfortowo, a z czasem uzyskają ten sam rodzaj połączenia” – powiedział Keefe. „Ale Simmer i Cliff, ich osobowości i doświadczenia, dotyczyły naszego zespołu, więc odegrali rolę w tym sensie”.

Reklama 5

Treść artykułu

Simmonds objął rolę mentora, gdy jego kariera dobiegła końca.

Mamy tutaj dobre przywództwo z Johnem jako naszym kapitanem oraz Mattym, Mitchem i Moe. Ale wszyscy polegamy na tym, że będziemy liderami. Tak powinieneś o tym myśleć; Nie możesz dziś mieć jednego lub dwóch facetów, musisz mieć kilku facetów. Cliff i ja głosowaliśmy za dodaniem do grupy”.

Symonds powiedział, że wschodzący skrzydłowy Nick Robertson jest przykładem nowego gracza, któremu chciałby pomóc.

„Musisz być świadomy tego, przez co przechodzą ci ludzie” – zauważył. „Byliśmy tam też raz i jest ciężko. Kiedy jesteś młodszy i starszy facet podchodzi, aby porozmawiać z tobą z kilkoma radami, nie tylko hokejowymi, ale ogólnie o życiu, to bardzo pomaga.”

Komunikacja w Kalifornii

Leafs kończą swój bieg z obecnymi zespołami na poziomie 0,500 lub niższym w październiku. Rekiny z Anaheim, z którymi gazeta zmierzy się w niedzielę, zbierają się 3-11-1. Los Angeles 4-4.

The Leafs nie spotkają się w czwartek z byłym kolegą z drużyny Jamesem Reimerem. Chociaż ich jednorazowy start w erze sprzed Kyle’a Dupasa wciąż odpada w wieku 34 lat i był jednym z jasnych punktów rekinów ze współczynnikiem obronnym 0,923, nie radzi sobie dobrze w porównaniu ze swoją starą drużyną. Start należy do przyszłego bramkarza Kapo Kahkkonena.

[email protected]

    Reklama 1

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top