Hinostroza, Crips jeżdżący cyprysem na liściach klonu

To nie byłaby gra na świeżym powietrzu bez śniegu, gdy fani udali się do Hamilton Ont. 2022 Strona Heritage Classic.

Toronto Maple Leafs i Buffalo Sabres poznali, jak będą wyglądały te żywioły, kiedy ćwiczyli na Tim Hortons Field w sobotę. Większość chłopaków nie mogła przestać myśleć o swoim dzieciństwie, kiedy jeździli na łyżwach na lokalnym lodowisku na świeżym powietrzu.

Jednak zanim płyta została upuszczona w jakimkolwiek tiltie, widowisko w Hamilton było szeroko chwalone przez uczestników.

Od tych pamiętnych chwil po przeddyskowe i przez cały czas trwania zawodów, oto niezapomniane widoki i dźwięki z gry terenowej NHL 2022.

Twórz liście klonu i miecze za pomocą Heritage Classic

The Leafs and Sabres zdecydowali się na nietradycyjne podejście do odzieży przedmeczowej ze względu na wyjątkowy charakter imprezy.

Zniknęły tradycyjne stroje przed meczem w porównaniu ze sprzętem budowlanym i odzieżą Flint Tropics?

Oddając hołd reputacji Hamiltona jako jednego z wiodących kanadyjskich ośrodków przemysłowych jako głównego eksportera krajowego przemysłu żelaznego i stalowego, Toronto nosiło mundury budowlane i tak, gracze zadbali o noszenie okularów ochronnych.

Trener Sheldon Keefe powiedział, że decyzja o noszeniu sprzętu budowlanego została podjęta przez gracza i odę do Stelco, 100-letniej firmy z siedzibą w Hamilton.

Sabres zdecydowali się na zupełnie inne podejście do swojego stroju przedmeczowego, oddając cześć Flint Tropics inspirowanym „Semi-Pro” Willa Ferrella. Podobnie jak w przypadku Leafs, pomysł był napędzany przez gracza i według głównego trenera Dona Granato, zespół musiał wrócić do deski kreślarskiej, ponieważ ich pomysł został wykorzystany przez inny zespół.

To nie pierwszy raz, kiedy drużyny zdecydowały się na kreatywność w strojach przedmeczowych do gry na świeżym powietrzu.

Tampa Bay Lightning dotarła do sieci stadionów piętrowym autobusem ciągniętym przez traktor jadący z Wygląd „kanadyjskiego smokingu” wykonany w całości z denimu. Drapieżniki z Nashville Nosił dżinsy, czarne rock’n’rollowe koszule, skórzane kurtki na zamówienie i czapki truckerów.

READ  Kojoty składają propozycję dwóch działek w Tempe

Na Winter Classic w Minnesocie, gdzie w St. Louis Blues było -8 stopni Fahrenheita Przybył w hawajskich koszulach i innych ubraniach plażowych.

Liść klonu i cyprys walczą z lodem na polu śnieżnym Tim Hortons

The Leafs and Sabres musieli upewnić się, że są przygotowani na dzisiejszy mecz, ponieważ prognozy na dzisiejszy Winter Classic były znacznie poniżej 2°C i padał śnieg.

Kanadyjska drużyna hokejowa dołącza do hymnu narodowego

Po pokonaniu Team USA w „rewanżu” kanadyjska drużyna hokejowa stanęła na głównym podium podczas hymnu narodowego i otrzymała od zgromadzonych owację na stojąco.

Wayne Gretzky zwrócił się również do obecnych fanów, oddając hołd swojemu ojcu Walterowi podczas uroczystego pojedynku.

Trzy gole w trzy minuty

Chłopak, który szybko się wspiął. Po bezbramkowym otwarciu, tempo wzrosło na początku drugiej połowy, gdy obie drużyny połączyły się, aby strzelić trzy gole w pierwszych trzech minutach. Ondrej Kase przełamał lody dla Maple Leafs już po 40 sekundach, ale Peyton Krebs zdołał strzelić gola po 41 sekundach dla Sabres. To było krótkotrwałe spotkanie z Austonem Matthewsem, który umieścił Toronto z powrotem na szczycie dzięki swojej 45. bramce ligowej w sezonie przy 2:57. Uff.

To jest cholera!

Vinny Hinostrosa dodał kolejnego wyrównania, a w drugiej połowie pozostało 9:07, remisując 2:2, chociaż był to przypadek. Hinostroza strzelił do dołka, a obrońca TJ Brodie z Maple Leafs przekierował dysk, gdy wjechał prosto do swojej siatki.

złoto, Kanada

Podczas drugiej przerwy została uhonorowana złota medalistka kanadyjskiej drużyny hokejowej kobiet z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Kanada pokonała Stany Zjednoczone 3-2 w finale zeszłego miesiąca (z kim jeszcze?), a zwycięskiego gola strzeliła Mary Philip Pauline.

Miecze się wycofują

Hinostrosa ponownie strzelił 5:16 w trzeciej grze, gdy miecz posunął się do przodu, a następnie odsunął. Krebs dodał swojego drugiego gola w meczu, a następnie uderzył koronę Thompsona w pustą bramkę, uzyskując wynik 5-2.