Mick Foley ujawnia swoją pośmiertną prośbę o prochy

Mick Foley odniósł ogromny sukces w WWE Podczas swojej zawodowej kariery wrestlingowej to właśnie tam chce mieć rolę, która ostatecznie nastąpi po jego śmierci.

podczas „Foley jest strąkiem”WWE Hall of Famer Mick Foley ujawnił prośbę o jego ewentualne prochy po jego śmierci.

„Myślę, że spalę się, kiedy nadejdzie czas”, powiedział Foley. „Zobaczymy, czy Vince pozwoli [my family] Wrzuć Asha na ring przed głównym wydarzeniem WrestleManii. Czy to nie byłoby fajne? „

Foley odniósł wielki sukces w WWE zarówno w kultowych momentach, jak i osiągnięciach kariery, grając w trzy różne postacie: Cactus Jack, Dude Love i Mankind. Jednym z najczęściej powtarzanych momentów w historii WWE jest Rzucający grabarz Mick Foley Od szczytu struktury piekła w celi przez stół komentatorów. Inni konkurenci lubią Shane McMahon Zrobili jednak to samo, a Foley zawsze będzie pierwszym, który to zrobi.

Foley brał udział w WrestleManii przy sześciu różnych okazjach, ponieważ jego pierwszy mecz WrestleManii odbył się na WrestleManii 13, gdzie wraz z Vaderem zmierzył się z The British Bulldog i Owenem Hartem w podwójnej walce. Ostatni mecz Foleya na WrestleManii był przeciwko Edge’owi na WrestleManii 22, konkursie, w którym Edge wyszedł zwycięsko po tym, jak strzelił Foleya przez płonący stół. Rekord Foleya na WrestleManii to dwa zwycięstwa, trzy porażki i jeden remis.

W całej swojej karierze WWE Foley zdobył osiem zwycięstw w mistrzostwach WWE Tag Team u boku partnerów Stone Cold Steve Austina, Chainsaw Charlie, Kane’a, Ala Snowa i najsłynniejszego The Rock. Połączenie Rock 'n’ Sock. Foley również osiągnął szczyt firmy i zdobył mistrzostwo WWE przy trzech różnych okazjach, a pierwsze zwycięstwo odniosło się na Monday Night Raw. To w końcu odwróci losy wojen w poniedziałkowe noce przeciwko Nitro z WCW.

READ  Max Responsive Male Model do prowadzenia zajęć na WWE SmackDown

Prawie 10 lat po swoim ostatnim zwycięstwie w profesjonalnych wrestlingach, Foley wygrał TNA World Heavyweight Championship w 2009 roku – tytuł, który trzymał przez 63 dni, zanim przekazał go Kurtowi Angleowi w czteroosobowym meczu, w którym wzięli udział także Samoa Joe, AJ Styles i Jeff Garrett.

Jeśli użyjesz jakichkolwiek cytatów z tego artykułu, przekaż „Foley is Pod” z h/t do Wrestling Inc. do kopiowania.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top