Jared Gordon odpowiada na kontrowersyjną stratę z Buddy Pemblettem: „Zostałem okradziony”

Jareda Gordona Nie miał wątpliwości, że powinien był wygrać z nią bitwę Buddy’ego Pembletta w UFC 282 Główne wydarzenie.

Pomimo przytłaczającej większości członków mediów, którzy zgodnie z decyzjami MMA punktowali walkę na korzyść Gordona, to Pemblett ostatecznie ukłonił się, ponieważ wszyscy trzej sędziowie przyznali mu zwycięstwo z kartą wyników 29-28.

Gordon udał się na Twittera, aby wyrazić swoją frustrację.

„Zostałem okradziony i wszyscy o tym wiedzą” – napisał Gordon po walce. „Mogłem płakać z tego powodu, ale wróciłem z najgorszego, a Boży plan jest najlepszym planem, więc wiem, że wyjdzie z tego coś wielkiego”.

Będąc wielkim słabszym zawodnikiem w sobotnią noc, Gordon walczył z Pemblettem w każdej rundzie, ale szczególnie podczas pierwszych 10 minut, kiedy wyładował kilka potężnych ciosów na perspektywę z Liverpoolu w Anglii.

Lewy hak Gordona wylądował konsekwentnie, a Pemblett pokazał niewielką obronę na nogach z wysoko uniesionym podbródkiem, co spowodowało, że zjadł kilka strzałów w pierwszych dwóch rundach.

Akcja dramatycznie zwolniła w trzeciej rundzie, a Gordon zdecydował się przycisnąć Pembletta do klatki i pracować z ringu bez większych obrażeń od żadnego z wojowników. Niezależnie od tego, Pemblitt podjął decyzję o pozostaniu niepokonanym w UFC.

Ze swojej strony Pemblett nie rozumiał kontrowersji, reklamując się jako wyraźny zwycięzca walki.

„Nie było tak blisko” – powiedział Pemblett w swoim przemówieniu po walce. „Wygrałem dwie pierwsze rundy, a potem zostałem w tyle w trzeciej. Wiedziałem, że z łatwością wygrałem dwie pierwsze rundy. „

Hałaśliwy tłum, który wcześnie skandował jego imię, w dużej mierze ucichł po przeczytaniu decyzji, ale Pemblitt odszedł z kolejnym zwycięstwem w swoim rekordzie, podczas gdy Gordon był, co zrozumiałe, sfrustrowany po porażce na UFC 282.

READ  Henrik i Daniel Seiden na nowych stanowiskach konsultantów: „Jesteśmy w 100% zaangażowani”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top