2022 Stanley Cup Match 7: Płomień zabiera gwiazdy, aby zakończyć pierwszą rundę

Po trzech sobotnich siódmych meczach, ekscytujące play-offy Pucharu Stanleya 2022 będą kontynuowane w niedzielę z kolejną parą wygranych lub meczów u siebie. Te dwa ostatnie mecze zakończą drugą rundę, czyniąc z niej kibica telewizyjnego hokeja.

Aby zakończyć pierwszą rundę, Dallas Stars i Calgary Flames będą walczyć w Scotiabank Saddledome o 21:30 w ESPN2 i na fuboTV (Wypróbuj za darmo). Dobra passa była jak dotąd pokazem bramkarskim, a rozgrywający Dallas Jake Oettinger zajął drugie miejsce pod względem oszczędności w tym play-offie, a Jacob Markstrom z Calgary zajął drugie miejsce pod względem liczby bramek do średniej. Zwycięstwo dla Gwiazd przeniesie ich do drugiej rundy po raz pierwszy od finałów Pucharu Stanleya w 2020 roku, a Calgary będzie starać się wygrać swoją pierwszą serię play-off od 2015 roku.

W bardzo emocjonującym meczu Artemi Panarin posłał strzał w prawą stronę siatki Tristana Jarry’ego, aby umieścić Rangersów w drugiej rundzie playoffów Pucharu Stanleya. Banarin pomógł Adamowi Foxowi i Mice Zibanijadowi wygrać dogrywkę. Zibanegad odegrał kluczową rolę w sukcesie Rangersów pod koniec meczu, a jego bramka 14:15 w trzeciej połowie dała mu dogrywkę. Trener pingwinów Mike Sullivan 3-0 w 7s przyjeżdżał na ten mecz. Jego drużyna zakończyła wieczór strzałem 45-30 na przewagi bramkowej. W meczu zagrał Sidney Crosby, który opuścił mecz 6 i zaliczył asystę w porażce.

Oglądaj tutaj wszystkie aktualizacje na żywo z tego, co powinno być świetną zabawą w NHL w niedzielny wieczór.