Hat-trick Zuccarello pomaga Dzikim pokonać Blackhawks i odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu

Ulica. Paul, Minnesota.Matsa Zuccarello Zdobył potrójną bramkę i asystę, aby przedłużyć swoją passę punktową do dziewięciu gier, a Minnesota Wild pokonał Chicago Blackhawks 4-1 w Excel Energy Center w piątek.

Cyryl Kaprizow Miał gola i dwie asysty, i Marc Andre Fleury Zanotował 29 interwencji dla Minnesoty (17-11-2), która wygrała cztery z rzędu i sześć z rzędu home runów.

„Chłopaki są zaangażowani” – powiedział trener Wild, Dean Evason. „…Myślę, że doszliśmy do sedna i oczywiście będziemy musieli nadal uczyć i przypominać, że tak właśnie gramy. Tak gra Minnesota Wild. Gramy wrednie, gramy ostro, robimy to trudno grać przeciwko nam, a wtedy będziemy mieć okazje, a kiedy to zrobimy, miejmy nadzieję, że będziemy mogli skorzystać, tak jak ostatnio tutaj.

Jonathana Toewsa Strzelił dziesiątego gola w sezonie z Chicago (7-18-4), które przegrało sześć z rzędu i 14 z ostatnich 15 meczów (1-13-1). Piotr Marazek Wykonano 18 zapisów.

„Nikt nie chce przegrać” Blackhawks do przodu Maks Domi Powiedział. „Zdecydowanie nie. To nie jest zabawne i musimy trzymać się razem, ponieważ to jedyny sposób, w jaki możemy się z tego wydostać. Myślę, że pokazaliśmy to dziś wieczorem”.

„Chłopaki są zmęczeni przegrywaniem, więc teraz musimy znaleźć sposób, aby się zrewanżować”.

Wideo: CHI @ MIN: Zuccarello potrójnie wzmacnia Wilda

Zuccarillo dał Minnesocie prowadzenie 1:0 przy 4:54 pierwszej tercji, przekierowując podanie Kaprizova tylnymi drzwiami. Zuccarello ma na swoim koncie pięć goli i siedem asyst.

Kaprizov podwyższył prowadzenie na 2:0 w drugiej tercji 8:32, przebijając się po zbiórce. Ma sześć goli i 13 asyst w 11 meczach z rzędu u siebie.

„[Zuccarello and Kaprizov] „Nie zabiliśmy gry w strefie D wcześnie, a to tylko napędza ich grę i naprawdę się tam poruszają” – powiedział trener Chicago Luke Richardson.

Zuccarillo strzelił swojego drugiego gola tego wieczoru, grając w przewadze o 19:17, zakopując podanie od Poldi zmarł.

READ  Rory McIlroy chce większej przejrzystości. Wtedy Jay Monahan go „zatrzymuje”

Toes zmniejszył deficyt do 3-1, a on zdobył siedem sekund w grze w przewadze, po strzale odbitym od Wild Defenceman. Johna Merrilla O 8:27 trzeciej tercji.

Wideo: CHI @ MIN: Kaprizov powala krążek na sekundę

Zuccarillo zdobył hat-tricka na 17:51 w finale 4-1.

„Przechodzisz przez sezon i wpadasz w burze, w których wszystko nie pasuje i czujesz, że nie odbijasz się” – powiedział Zuccarillo. „A potem kończy się dłuższy czas, w którym wszyscy czują się dobrze, buduje się pewność siebie, piłka odbija się w twoją stronę, a podania, które wykonujesz i zagrania, które wykonujesz, przychodzą i odchodzą. Myślę, że poziom pewności siebie podczas wygrywania meczów jest ważny. ”

Uwagi: Chicagowski napastnik Tylera JohnsonaNie wystartował, który we wtorek wrócił do składu po 20 meczach, które opuścił z powodu kontuzji kostki. …tuz i Patricka Kane’a Strzeliłem tego samego gola po raz 298 w NHL. Jedynymi kolegami z drużyny w historii Blackhawks, którzy dokonali tego tyle razy, są Steve Larmer i Denis Savard (396) oraz Stan Mikita i Kenny Wram (339). … Merrill zagrał w swoim 500. meczu NHL. Było plus 1 w 17:28 czasu lodowego. … Zuccarello strzelił swojego drugiego hat-tricka w NHL i pierwszego od 30 października 2015 roku z New York Rangers.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top