Jake Browning kradnie show, gdy Bengals ogłuszają Jaguary w dogrywce

JACKSONVILLE, Floryda (AP) – Jake Browning twierdzi, że jego pierwszy start w karierze był prawdziwą niespodzianką. Wszyscy się nie zgodzą.

Browning w swoim drugim starcie rzucił na odległość 354 jardów i zdobył przyłożenie – znacznie lepiej niż tydzień temu, w którym zdobył cztery worki i dwie przerzuty – a Cincinnati Bengals ogłuszyli Jacksonville Jaguars 34-31 po dogrywce w poniedziałkowy wieczór.

„Podpalił świat” – powiedział trener Zac Taylor.

Browning również pobiegł po wynik, gdy drużyna Bengals (6-6) wygrała mecz wyjazdowy w programie „Monday Night Football” po raz pierwszy od 1990 roku. Bramka Evana McPhersona z gry z 48 jardów w dogrywce zrobiła różnicę i zakończyła się porażką w trzech meczach pasemko. dobrą passę w sezonie i poślizg w dziewięciu meczach nad MNF.

„Po zdobyciu 10 punktów w pierwszym starcie jesteś podekscytowany możliwością zdobycia kolejnej szansy” – powiedział Browning.

Było to szokujące i potencjalnie kosztowne dla Jaguarów (8-4), którzy pod koniec czwartej kwarty stracili rozgrywającego Trevora Lawrence’a z powodu skręcenia prawej kostki.

Lewy wślizg Walker Little nadepnął Lawrence’owi na kostkę tuż przed jego zwolnieniem. Lawrence próbował wstać, ale upadł na ziemię, zerwał hełm i rzucił go z obrzydzeniem. Pomogono mu zejść z boiska i udać się do tunelu na prześwietlenie, które dało wynik negatywny.

Lawrence opuścił szatnię w butach trekkingowych i o kulach. We wtorek zostaną przeprowadzone dalsze badania, które pozwolą określić, jak poważny jest uraz. Było to zakończenie ważnego wieczoru dla Lawrence’a, który wykonał 22 z 29 podań na 259 jardów i dwa przyłożenia. Pobiegł też, żeby zdobyć wynik.

Browning był równie tęgi, co gwiazdor Joe Burrow, który obserwował i trenował z boku, mając na sobie gips i chustę.

Browning wykonał 32 z 37 podań i poprowadził dogrywkę, która zapewniła McPhersonowi bramkę z gry. McPherson, który grał w barwach kolegialnych na pobliskiej Florydzie, na początku meczu trafił w poprzeczkę z odległości 57 jardów w tym samym kierunku.

READ  Patrick Wisdom uderza golem typu homer, a Chicago Cubs ma nadzieję na zwycięstwo w fazie play-off nad Colorado Rockies

Rezerwowy Jacksonville, CJ Beathard, wykonał 9 z 10 podań na 63 jardy, odciążając Lawrence’a. Na 26 sekund przed końcem Beathard ustawił Jaguary na pozycji do zdobycia gola z gry z 40 jardów przez Brandona McManusa.

„To powinien być gol z gry wygrywający mecz” – powiedział trener Jaguars Doug Pederson, odnosząc się do niecelnego strzału McManusa z 48 jardów na początku czwartej tercji.

Ja’Marr Chase złapał 11 podań na 149 jardów i przyłożenie, a w trzeciej kwarcie trafił na odległość 76 jardów, co zapoczątkowało dobrą passę Bengals.

„Bardzo trudno go pokonać. Za każdym razem, gdy dostajesz piłkę w jego ręce, jest to stresujące dla obrony” – powiedział Taylor.

Joe Mixon pobiegł na 68 jardów i zdobył dwa gole, a debiutant Chase Brown dodał 61 jardów po ziemi, wykonując najgorszy pośpiech w lidze. Mixon miał również sześć przyjęć na 49 jardów.

Bengals utrudnili grę tak, jak powinno być, gdy Taylor zarządził trik, który zakończył się katastrofą po trzeciej próbie.

Browning podszedł do odbierającego Tylera Boyda, który w niewytłumaczalny sposób rzucił bezpośrednio, by wyprzedzić napastnika Josha Allena. Allen przechwycił piłkę po raz drugi w karierze. Jaguary strzeliły cztery sztuki później, kiedy Lawrence podskoczył i przeciągnął piłkę przez linię bramkową.

„To mogło złamać nam kręgosłup” – powiedział Taylor. „Ale nasz zespół przezwyciężył to”.

Bengals przez cały tydzień zachowywali się tak samo dla Browninga, którego pierwszy start zakończył się porażką u siebie z Pittsburghiem 16:10.

„Kiedy wychodzi na boisko i prowadzi zespół tak jak wtedy, podnosi to poziom pewności siebie całego zespołu” – powiedział Taylor.

Ciekawe świętowanie

Zespół Bengals uczcił pierwszy przejazd TD Mixona tańcem choreograficznym w strefie końcowej. Wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki Orlando Brown nie nachylił się do kamery telewizyjnej i nie krzyknął przekleństwa. Może to skutkować karą grzywny nałożonej przez ligę na Browna.

READ  Radwan i Malek kwalifikują się do meczu półfinałowego z Australią po panice grypy

Powrót Higginsa

Odbiornik Bengals, Tee Higgins, w swoim pierwszym meczu od miesiąca zdobył trzy łapy na odległość 36 jardów. Higgins opuścił trzy ostatnie mecze – wszystkie porażki – z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. Higgins ma 30 przyjęć na 364 jardy i dwa przyłożenia w roku kontraktowym. Opisał tę kontuzję jako najgorszą od swojego pierwszego sezonu.

Taylor Brat Paul

Zac Taylor zrównał się ze swoim młodszym bratem Brycem w rankingach „Taylor Bro Bowl”.

Ich ojciec, były asystent trenera stanu Kansas, Sherwood Taylor, przechowuje trofeum w ich domu rodzinnym w Norman w Oklahomie, wraz z wynikami wszystkich bezpośrednich pojedynków trenerskich pomiędzy jego synami. Press, koordynator ofensywy Jacksonville, wygrał dwa z trzech ostatnich spotkań.

Seria wszechczasów to obecnie 2-2-1.

Raport o kontuzji

Jacksonville straciło przyjmującego Christiana Kirka (pachwina) w swojej pierwszej grze ofensywnej. Złapał podanie z 26 jardów i pozostał na boisku przez kilka minut, po czym ostrożnie poszedł do szatni. już nie. Cornerback Tre Herndon (wstrząśnienie mózgu) również został wykluczony z pierwszej połowy.

Walka w obronie Foley Fatukase (kostka), zabezpieczenie Andre Sisko (ramię) i lewy wślizg Walker Little (ścięgno podkolanowe) również spóźnił się.