Radwan i Malek kwalifikują się do meczu półfinałowego z Australią po panice grypy

Komisja medyczna Pakistan Cricket Board (PCB) ogłosiła, że ​​wicket guard, pałkarz Muhammad Rizwan i weteran Shoaib Malik są odpowiedni na czwartkowy mecz półfinałowy z Australią, po tym jak obaj gracze wykazali objawy przeziębienia i gorączki.

Obawy wzbudził udział Radwana i Malka w meczu big bets z Australią po tym, jak w środę byli nieobecni na treningu drużyny w Dubaju.

Urzędnicy PCB powiedzieli wówczas dziennikarzom, że duet miał lekką gorączkę i grypę, ale test na koronawirusa był negatywny i poradził im odpoczywać.

W czwartek rano Centralny Związek Piłki Nożnej poinformował, że Malik i Radwan czują się znacznie lepiej, mówiąc, że zespół medyczny ponownie sprawdzi zawodników po południu.

Aktualizacja wydana dzisiaj mówi: „Komisja medyczna PCB ogłosiła, że ​​Mohamed Radwan i Shaaib Malik są gotowi do rozegrania meczu”.

Pakistan zakończył etap Super 12 z pięcioma zwycięstwami w tej samej liczbie meczów, pokonując w niedzielę 72 rundy eliminacji dla Szkocji w Sharjah.

Właściciel rozbić Szybki strzał z 18-ball 54 pozostawionego nieodwróconego – najszybsze pół wieku turnieju – gdy Pakistan zdobył 189-2 na 20 punktów, zanim ograniczył Szkocję do 117-6.

To dało Pakistanowi pyszny mecz półfinałowy z Australią w Dubaju – powtórzenie Mistrzostw Świata 2010 T20, które Australijczycy wygrali na ostatnim meczu w St Lucia.

W poprzednim meczu Radwan został uznany za najlepszego zawodnika w meczu z 50 piłkami 79 nie wyszedł, zajmując 113 miejsce z kapitanem Babarem Azamem (70), aby zdobyć zwycięstwo. Zwycięstwo kliniczne Za Pakistan w Namibii.

READ  Lamar Jackson Baltimore Ravens pokonali Indianapolis Colts Sunday Night Football

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top