Jak zdobyć osiągnięcie „Wszystko połączone” w Nickelodeon All-Star Brawl

Osiągnij „Wszystko połączone” w Nickelodeon All Star Brawl Może to być czasochłonne, ale można je również dość łatwo ukończyć.

Gra Nickelodeon All-Star Brawl, wyprodukowana przez Ludosity Games wraz z Fair Play Games, okazała się być dobrze zrobioną mieszanką mechaniki Super Smash Bros i postaci Nickelodeon. Ulubione przez fanów, takie jak Aang i Toph z obraz symbolu Do Sandy, Patricka i SpongeBoba z SpongeBob Kanciastoporty Dotarli do tej zabawnej i interesującej gry walki.


Jak gracze Nickelodeon All-Star Brawl mogą zdobyć to nieuchwytne osiągnięcie?

W grze Nickelodeon All-Star Brawl gracze muszą tylko raz pokonać tryb arcade każdą postacią, aby zdobyć osiągnięcie Wszystko połączone.

Tryb zręcznościowy w Nickelodeon All-Star Brawl działa tak samo, jak tryb klasyczny w Super Smash Bros. Seria. Gracz musi po prostu wygrać siedem kolejnych meczów z losowym układem przeciwników.

Po zakończeniu jednego biegu zręcznościowego, na ekranie wyboru postaci w prawym dolnym rogu postaci, która ukończyła bieg, pojawi się ikona. W ten sposób łatwo jest śledzić ludzi, którzy pokonali szlaki, a którzy jeszcze nie poszli.

Z 20 znaków W grze do tej pory (a jeszcze więcej z potencjalnymi DLC w drodze) pokonanie trybu zręcznościowego wszystkimi z nich może wydawać się trudne. Dla graczy, którzy po prostu chcą, aby wszystko było połączone, istnieje hack: tryb Super Easy.

W grze Nickelodeon All-Star Brawl aleje można ukończyć na pięciu oddzielnych poziomach trudności. Spośród tych pięciu bardzo łatwe jest oczywiście najłatwiejsze. W tym trybie gracz otrzyma pięć strzał, a przeciwnik tylko jedną. To sprawiłoby, że przedzieranie się przez siedmiu przeciwników to bułka z masłem.

Oczywiście można to zrobić również w przypadku dużych trudności dla graczy, którzy mają większe zaufanie do swoich umiejętności. Początkujący mogą chcieć omijać bardzo trudną sytuację, chociaż wrogowie trochę się tam męczą.

READ  Palworld Pokémon Gravity z przetrwaniem w brutalnym otwartym świecie dla wielu graczy

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top