Ottawscy senatorowie Brady Tkachuk podpisują kontrakt z Anthonym LeBlanc Pierre Dorian

Cała rozmowa w tym tygodniu w Ottawie koncentrowała się na toczących się negocjacjach z senatorami związanymi wolnym agentem Brady Tkachuk.

Podczas gdy klub przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu 2021-22 bez jednej ze swoich młodych gwiazd, dyrektor handlowy Senatu Anthony LeBlanc odniósł się do niektórych plotek dotyczących rozmów kontraktowych. W trakcie Pojawienie się radia na CFRLeBlanc omówiła, jak dyrektor generalny Pierre Dorian prowadził negocjacje z obozem Tkachuk, próbując opuścić klub po wieloletniej odbudowie.

„Pierre wszedł i powiedział:„ To są kryteria, które muszę podpisać dla tego ekscytującego i bardzo ważnego gracza ”- powiedział LeBlanc.„To było bardzo kompleksowe podejście. To już się wydarzyło [Thomas] Chabot jest w długoterminowej umowie i w tym momencie była finalizowana [Drake] Pattersona.

„Pierre nadal prowadzi operację i czuje, że zmierza ona we właściwym kierunku” – powiedziała LeBlanc. „Przekonanie Pierre’a było takie, że„ nie możemy zawierać umów na zasadzie indywidualnej ”i muszą być inkluzywni co do tego, dokąd zmierzamy jako grupa”.

LeBlanc omówiła również doniesienia, że ​​rozmowy z Tkachukiem utknęły w martwym punkcie z powodu osobistej ingerencji właściciela Senatu Eugene’a Melnyka, odnotowując w jednoznaczny sposób, że plotka była fałszywa.

„Niestety, w ciągu ostatnich kilku dni widzieliśmy zgadywanie, że problem polega na tym, że właściciel wkracza i wymusza (negocjacje), a ta część nie może być dalsza od prawdy” – powiedział LeBlanc. „Nie biorę udziału w negocjacjach, ale mogę to powiedzieć na podstawie kryteriów, które ustalił Pierre”, Eugene spojrzał na nią i powiedział: „To ma sens” i „Tak właśnie jest teraz. “

Obecnie senatorowie mają ponad 20 milionów dolarów w maksymalnym kontrakcie dla Tkachuka, który strzelił 17 goli i dodał 29 asyst w 56 meczach w zeszłym sezonie.

według Znawca hokeja TSN Chris Johnston, senatorowie nie spieszą się z zawarciem umowy z Tkachukiem i osiągnięciem limitu NHL przed poniedziałkowym terminem 17:00, w którym to momencie wszystkie zespoły powinny być zgodne.

READ  Kontuzja Tavaresa u kapitana Toronto Maple Leaves była wypadkiem, ale walka Perry'ego Folinho była nieunikniona

Negocjacje mogą przedłużyć się do sezonu zasadniczego, ponieważ Johnston donosi, że senatorowie koncentrują się na podpisaniu długoterminowej umowy z 21-latkiem, podczas gdy Tkachuk preferuje krótkoterminową umowę brydżową.

Wczoraj, kiedy w czwartek zbliżał się mecz otwarcia przeciwko Senatorom z Toronto Maple Leafs, LeBlanc potwierdziła, że ​​Dorian i klub po prostu realizują swój plan.

“Po prostu czuję, że ważne jest, aby ludzie wiedzieli, że jest to proces, musisz mieć plan i musisz go wdrożyć. To właśnie robi teraz Pierre.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top