Blizzard anuluje BlizzCon 2022, aby skupić się na grach i wsparciu zespołu

Coroczne logo BlizzConu na Blizzard na niebieskim tle.

zdjęcie: Zamieć

To były trudne lata dla corocznego święta fanów Blizzarda, z 2020 I 2021 Pokazy zostały odwołane z powodu trwającej pandemii COVID-19. Teraz, z reperkusjami trwającymi od… Kalifornijski garnitur Ze względu na kulturę znęcania się, dyskryminacji i nękania kobiet w studiu, Blizzard odwołał wcześniej zaplanowany internetowy BlizzCon w lutym 2022 roku.

W wiadomości do społeczności Opublikowane dzisiaj na stronie BlizzardaZorganizowanie ogromnego wydarzenia, takiego jak BlizzCon, wymaga czasu i energii wszystkich w firmie, powiedział deweloper, a czas i energia, które Blizzard uważa w tym czasie, byłyby najlepsze, aby „wspierać nasze zespoły i rozwijać nasze gry i doświadczenia”.

W liście czytamy, że firma wykorzysta tegoroczną przerwę jako okazję do ponownego wyobrażenia sobie, jak BlizzCon będzie wyglądał w przyszłości.

Pierwszy BlizzCon odbył się 16 lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło – w szczególności wiele sposobów, w jakie gracze i społeczności mogą się spotykać i czuć się częścią czegoś większego. Niezależnie od tego, jak będzie wyglądało wydarzenie w przyszłości, musimy również upewnić się, że będzie ono tak bezpieczne, przyjazne i integracyjne, jak to tylko możliwe.

Od czasu pierwszego BlizzConu zmieniło się również to, że ostatnio ludzie stali się bardziej świadomi kultury nękania i dyskryminacji w firmie. BlizzCon to nie tylko miejsce, w którym gromadzą się i spotykają prawdziwi fani, ale także były pracownik Alex Afrasiabi i single. Spędź czas w niesławnym apartamencie Cosby. Jest to również wydarzenie, w którym deweloperzy wyśmiewali fana za to, że to proponował kobiecy świat puszek Bohaterowie noszą coś innego niż zbroję bikini.

Blizzard zamyka wiadomość dla społeczności, zapewniając fanów, że firma będzie nadal ogłaszać aktualizacje gier i gier, tylko nie w ramach konferencji. Biorąc wszystko pod uwagę, to chyba najlepsze rozwiązanie.

READ  Demontaż iPada mini rzuca nowe światło na kontrowersje dotyczące „przepustki”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top