Jak znaleźć i rozbić stoły piknikowe w grze Forza Horizon 5 w wyzwaniu Kanapka?

Nie ma ograniczeń co do liczby zabawnych aktywności, które gracze Forza Horizon 5 mogą zaangażować w grze.

Jednym z najbardziej zabawnych elementów jest ich zdolność do rozbijania większości obiektów w grze. Nie tylko fajnie jest rozbijać przedmioty, ale także nagradza użytkowników cennymi punktami i PD. Oprócz domyślnych nagród, twórcy tworzą kilka specjalnych obiektów, które przyczyniają się do nagród sezonowych.

Jednym z takich celów jest przebicie się przez stoły piknikowe, które mogą pomóc graczom w trwających wydarzeniach. Rozbicie tych przedmiotów przyczynia się do ukończenia wyzwania Kanapka i zapewnia dodatkowe nagrody.


Przewodnik Forza Horizon 5 po rozbijaniu stołów piknikowych

W grze pojawiło się nowe wyzwanie, które można rozbić Forza Horyzont 5 który wymaga od graczy znalezienia i rozbicia trzech stołów piknikowych. W ten sposób otrzymasz dwa rodzaje nagród:

  • Do 20 punktów Forzathon.
  • Jeden punkt za sezon/serię do nagród samochodowych z wiosny i serii 3.

Najlepsze lokalizacje do znalezienia stołów piknikowych

El Estadio Horizon i miasto Mulege to dwa miejsca, na których gracze powinni się skupić. Nie jest łatwo znaleźć stoły piknikowe w grze, w której świat jest tak rozległy. Stąd znajomość odpowiedniego miejsca może zaoszczędzić sporo czasu i ułatwić życie użytkownika.

Wskaźnik myszy pokazuje lokalizację stadionu El Estadio (Zdjęcie za pośrednictwem Forza Horizon 5)
Wskaźnik myszy pokazuje lokalizację stadionu El Estadio (Zdjęcie za pośrednictwem Forza Horizon 5)

Pomiędzy tymi dwoma, El Estadio Horizon jest zalecanym i łatwiejszym do rozbijania stołów piknikowych. Gracze mogą podróżować tam ręcznie lub szybko podróżować, jeśli jest to włączone.

Na stadionie pojawi się okrągła konstrukcja, a gracze będą musieli podejść do niej, ale jeździć. Gdy to zrobią, mogą znaleźć stoły i wózki z jedzeniem rozrzucone po okolicy.

Alternatywnie, użytkownicy mogą śledzić wideo, aby znaleźć stoły w Mulege. Muszą przebić się przez co najmniej trzy stoły, aby ukończyć Daily Horizon „Kanapka” Wyzwanie Forzathon. Czasami na stołach znajdują się różowe parasole, aby łatwiej było je dostrzec.

READ  Wczesny dostęp do funkcji Hello Engineer Stadia, Borderlands

Gracze mogą wykorzystać punkty Forzathon, aby zdobyć różne nagrody ze sklepu Forzathon. Jest kilka wspaniałych nagród, w tym samochody i Seria 3 nie jest inaczej. Gracze mogą kupić samochody takie jak Valhalla Concept Aston Martin 2019 i 600LT Coupe McClaren za monety Forzathon.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top