Aktualizacja 2.0 ulepszeń rodziny Subnautica „mniej niż zero” i „ponad 800” poprawek błędów

Open Water Światowy Festiwal Science Fiction Subnautyka Osiągnął 2.0 z główną aktualizacją Living Large, podnosząc jakość gry na równi z kontynuacją Subnautica: Below Zero. Aktualizacja zawiera kilka zabawnych elementów konstrukcyjnych z Under Zero, co oznacza, że ​​możesz teraz oszukać swoje bazy za pomocą otworów wentylacyjnych na powierzchni i szklanych kopuł. Ładnie – dobrze. Usuwa również ponad 800 błędów, w tym te, które miały wpływ na konstrukcję bazy, nawigację pojazdu i jazdę. Living Large dodaje również przycisk Unstuck do menu, na wypadek gdybyś utknął w jakiejś geometrii pod falami i nie mógł się uwolnić.

Subnautica stawia przed tobą zadanie przetrwania w globalnej scenerii w obcym świecie.

„Naszym celem zawsze było wprowadzenie zarówno Subnautica, jak i Under Zero do standardowych wersji Unity, a dzięki dzisiejszej aktualizacji cel ten został osiągnięty” — powiedzieli twórcy Unknown Worlds. „Dzięki temu byliśmy w stanie zaimplementować kilka funkcji poprawiających jakość życia, naprawić kilka znaczących błędów i wprowadzić pewne ulepszenia wydajności, które były już dostępne w Mniej niż zero”. Z drugiej strony twórcy wskazali, że możesz cofnąć aktualizację przy użyciu starej wersji beta Steam, jeśli używasz modów w swoich zapisach lub masz inne powody, aby zrezygnować.

Brendy (RPS in Peace) uważa, że ​​gra zasługuje na rekomendowaną liczbę RPS w grze Recenzja Subnautiki W 2018 roku. „Być może przezwyciężyłem strach przed stalkerami z zębami piły w lasach wodorostów, wśród innych egzotycznych zwierząt. Ale są jaskinie, których jeszcze nie spotkałem, głębiny, których nie wykopałem, a nawet je pobudziłem” powiedział. „Ciśnienie oceanu – jego otchłań ciemności – jest czymś, co powinno sprawić, że poczujesz się nieswojo. Powodem, dla którego Subnautica jest jedną z najlepszych gier survivalowych, jest to, że pozwoli mi przezwyciężyć ten strach. ”

Subnautica została uruchomiona parowy i Epicki sklep z grami Za 25 GBP / 30 USD / 30 EUR. Możesz przeczytać pełne informacje o łatce dla aktualizacji Living Large tutaj.

READ  Apple ma problemy z dostawą iPhone'a 14, chociaż wpływ powinien być nadal ograniczony

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top