Jak długo trwa God of War Ragnarok, aby wygrać?

Bóg wojny Ragnarok Jest to najnowsza wersja studia Sony Santa Monica i kontynuuje ponowne uruchamianie Bóg wojny który został wydany w 2018 roku. Kontynuuje przygody bohatera Kratosa i jego syna Atreusa, którzy podróżują przez królestwa nordyckie i napotykają po drodze kilka postaci z mitologii północnej – takich jak Thor, bóg piorunów, który działa jako antidotum.

The Bóg wojny Seria przybrała nieco inny charakter po ponownym uruchomieniu 2018, przechodząc od liniowej gry akcji do bardziej ambitnej gry przygodowej, która zawiera mechanikę RPG, otwarte środowiska do zbadania, misje poboczne do ukończenia i Metroid-Struktura wzorów, która zachęca do ponownego odwiedzenia lokacji, do których wcześniej podróżowałeś, aby znaleźć nowe ścieżki.

W naszej grze w grę Skończyliśmy Bóg wojny Ragnarok w 40 godzin. Wiązało się to z przyjęciem mentalności osiągnięć, ponieważ próbowaliśmy ukończyć wszystkie dostępne zadania poboczne przed przejściem do głównej fabuły.

Liczba określa nasz czas gry Ragnarok Jako gra trochę dłuższa niż Bóg wojny (2018), według średniego czasu gry 32 godziny Jak długo wygrać.

Należy jednak pamiętać, że Bóg wojny Ragnarok Zawiera część po grze Wprowadza nowe opcjonalne momenty fabularne, nowe zadania poboczne i pozwala na wypełnianie opcjonalnych celów wysokiego poziomu, takich jak próby bojowe w Muspelheim. Te działania po grze prawdopodobnie dodadzą Ci kilka godzin do całkowitego czasu gry.

w GamesHub ااض Recenzja Bóg wojny Ragnarokpowiedzieliśmy, że został „oczyszczony w najwyższym stopniu” – i znajduje to odzwierciedlenie w każdym impulsie narracyjnym.

Każda godzina spędzona z Kratosem, Atreusem i niezapomnianymi postaciami Ragnarok daje satysfakcję – niezależnie od tego, czy jest to podróż przez światy Północy z towarzyszami, podziwianie pięknej scenerii i cieszenie się bezczynnymi rozmowami, pokonywanie szans w różnorodnych i zróżnicowanych starciach w walce wręcz, lub angażowanie się w głębokie połączenie emocjonalne Niewiarygodnie silne osobowości i dokładność.

READ  Samsung Electronics otwiera nową erę życia w sieci dzięki zaktualizowanemu oprogramowaniu Family Hub™ i globalnemu wprowadzeniu SmartThings Home Life

God of War Ragnarok jest dostępny na Playstation 4 A PlayStation 5.

GamesHub ma spółki stowarzyszone. Nie mają one wpływu na treść redakcyjną. GamesHub może zarobić niewielki procent prowizji od produktów zakupionych za pośrednictwem linków partnerskich.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top