Pixel Buds Pro uzyskał aprobatę Qi, ujawniając prędkość ładowania

przed nimi Wydanie lipcoweGoogle Pixel Buds Pro otrzymały teraz certyfikat ładowania Qi, a lista ujawnia szybkość bezprzewodowego ładowania obudowy.

Po raz pierwszy ujawnione na Google I/O w zeszłym tygodniu, Pixel Buds Pro zostały zauważone na scenie i w Google Store, ale niektóre specyfikacje pozostają nie wymienione. Na przykład nie znamy jeszcze pojemności baterii obudowy Pixel Buds Pro, ale głośniki i obudowa zapewniają do 31 godzin słuchania.

Jedna z drobnych specyfikacji nadchodzących high-endowych wkładek dousznych Google została właśnie ujawniona dzięki wkładkom dousznym Certyfikowany przez konsorcjum Wireless Power Consortium. W szczególności wiemy, że obudowa Pixel Buds Pro zaakceptuje ładowanie do 2,5 W Qi, co dokładnie odpowiada szybkości ładowania drugiej generacji Pixel Buds z 2020 roku.

Dla porównania Apple AirPods Pro Może być ładowany bezprzewodowo do zaledwie 1,7 W. Tymczasem Sony WF-1000XM4 Słuchawki mogą ładować do 5W. To stawia Pixel Buds Pro w środku potencjalnego czasu ładowania bezprzewodowego. Ale biorąc pod uwagę, że Twoje etui może być ładowane pasywnie przez cały dzień dzięki odwrotnemu ładowaniu bezprzewodowemu, takiemu jak Pixel’s Battery Share, dokładna prędkość ładowania bezprzewodowego nie powinna mieć większego znaczenia.

Kolejnym szczegółem, który wybieramy z nowej listy Pixel Buds Pro, jest to, że wkładki douszne (lub przynajmniej ich etui ładujące) muszą mieć numer modelu GPX4H. Na liście znajduje się również trzynarożny obraz obudowy Pixel Buds Pro.

Konsorcjum Wireless Power Consortium to tylko jeden z wielu kroków, które Pixel Buds Pro będzie musiał podjąć przed premierą 28 lipca, z organizacją odpowiedzialną za certyfikację urządzeń jako zgodnych z bezprzewodowym ładowaniem Qi. Słuchawki będą również musiały uzyskać zgodę krajowych organów regulacyjnych, takich jak FCC w USA i inne organizacje, takie jak Bluetooth Special Interest Group.

READ  Tak, Twoje dane są na sprzedaż

Więcej na temat Wykonane przez Google:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top